هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اسفنانی خبر داد:

تشکیل کمیسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی در مجلس

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی کمیسیون حقوقی، قضایی مجلس از تشکیل کمیسیون مشترک مبارزه با مفاسد اقتصادی، متشکل از اعضای منتخب سه کمیسیون حقوقی و قضایی، اجتماعی و اقتصادی خبر داد و گفت: اولین جلسه این کمیسیون پس از تعطیلات بهارستان برگزار خواهد شد.
دوشنبه 10 تیر 1392 ساعت 15:50
تشکیل کمیسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی در مجلس سخنگوی کمیسیون حقوقی، قضایی مجلس از تشکیل کمیسیون مشترک مبارزه با مفاسد اقتصادی، متشکل از اعضای منتخب سه کمیسیون حقوقی و قضایی، اجتماعی و اقتصادی خبر داد و گفت: اولین جلسه این کمیسیون پس از تعطیلات بهارستان برگزار خواهد شد. http://cdn.icana.ir/d/019/36900.jpg تشکیل,کمیسیون,مبارزه,با,مفاسد,اقتصادی,در,مجلس Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛‌"محمدعلی اسفنانی" نماینده مردم فریدون‌شهر، فریدن و چادگان در مجلس از تشکیل کمیسیون مشترک مبارزه با مفاسد اقتصادی، متشکل از اعضای منتخب سه کمیسیون حقوقی و قضایی، اجتماعی و اقتصادی خبر داد و گفت: اولین جلسه این کمیسیون پس از تعطیلات بهارستان برگزار خواهد شد.
وی در ادامه با بیان اینکه پس از انتخاب هیئت‌رئیسه این کمیسیون، کمیسیون شکل خواهد گرفت، افزود: هدف این کمیسیون تعیین سازوکاری جهت ایجاد سازمانی برای مبارزه با مفاسد اقتصادی است.
سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در ادامه تاکید کرد: بنا بر این است سازمان منسجمی برای مبارزه با مفاسد اقتصادی تشکیل شود که آن سازمان به صورت مدام مکلف به پیگیری این موضوع باشد و نتایج را به اطلاع عموم مردم برساند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ اسفنانی در ادامه اسامی تعدادی از اعضای این کمیسیون را بدین شرح اعلام کرد: مجتبی رحماندوست، محمداسماعیل سعیدی، مهدی عیسی‌زاده، فاطمه آلیا، ایرج عبدی، محسن علیمردانی و محمدعلی اسفنانی./
پایان پیام

 
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000