هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
علیمردانی خبرداد:

تشکیل کمیسیون مبارزه با مفاسداقتصادی در مجلس

سرویس اقتصادی
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از تشکیل کمیسیون مشترک مبارزه با مفاسد اقتصادی، متشکل از اعضای منتخب سه کمیسیون حقوقی و قضایی، اجتماعی و اقتصادی خبر داد.
دوشنبه 10 تیر 1392 ساعت 16:33
تشکیل کمیسیون مبارزه با مفاسداقتصادی در مجلس یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از تشکیل کمیسیون مشترک مبارزه با مفاسد اقتصادی، متشکل از اعضای منتخب سه کمیسیون حقوقی و قضایی، اجتماعی و اقتصادی خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/20806.jpg تشکیل,کمیسیون,مبارزه,با,مفاسداقتصادی,در,مجلس Icana

محسن علیمردانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت از تشکیل کمیسیون مشترک مبارزه با مفاسد اقتصادی، متشکل از اعضای منتخب سه کمیسیون حقوقی و قضایی، اجتماعی و اقتصادی خبر داد و گفت: اولین جلسه این کمیسیون پس از تعطیلات دو هفته ای مجلس برگزار می شود.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی افزود: این کمیسیون متشکل از اعضای منتخب سه کمیسیون حقوقی و قضایی، اجتماعی و اقتصادی است وپس از انتخاب هیئت‌رئیسه این کمیسیون، کمیسیون شکل خواهد گرفت.

وی  گفت: تشکیل این کمیسیون سازوکاری جهت ایجاد سازمانی برای مبارزه با مفاسد اقتصادی است و بنا براین است که سازمان منسجمی برای مبارزه با مفاسد اقتصادی تشکیل شود که آن سازمان به صورت مدام مکلف به پیگیری این موضوع باشد و نتایج را به اطلاع عموم مردم برساند.

به گفته علیمردانی 10 نفر از اعضای این کمیسیون از نمایندگان عضو کمیسیون اجتماعی و مابقی اعضا از سایر کمیسیونها هستند ./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000