هدر اصلی
1392/04/10 16:57:59
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عاشوری:

استکبار به دنبال ترسیم چهره خشن از اسلام است

نماینده مردم شفت و فومن در مجلس گفت: همه مسلمانان دارای هر مذهب و عقیده‏‌ای باشند با یکدیگر برادرند و اسلام نیز به دور از هرگونه خونریزی و آدمکشی، دین وحدت، برادری، اخوت و مهربانی است.
استکبار به دنبال ترسیم چهره خشن از اسلام است نماینده مردم شفت و فومن در مجلس گفت: همه مسلمانان دارای هر مذهب و عقیده‏‌ای باشند با یکدیگر برادرند و اسلام نیز به دور از هرگونه خونریزی و آدمکشی، دین وحدت، برادری، اخوت و مهربانی است. https://cdn.icana.ir/d/019/21588.jpg استکبار,به,دنبال,ترسیم,چهره,خشن,از,اسلام,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ ناصر عاشوری، درخصوص کشتار شیعیان در مصر اظهار کرد: استکبار جهانی به دنبال این است که از اسلام دو چهره خشم و خشونت، سازش و تسلیم ترسیم و به دنیا معرفی کند.
وی افزود: آنان قصد دارند با کشت و کشتار و خشن نشان دادن اسلام که در حقیقت همان اسلام طالبانی و تندرو است، اسلام حقیقی را به گونه‏‌ای به دنیا معرفی کنند تا دنیا را بترسانند و بگویند اسلام حاکم دینی خشن است.
عاشوری گفت: وهابیت با ایجاد فرقه‌‏های انحرافی و همچنین اقدامات تروریستی و جنایت‏های وحشیانه که در مصر، عراق، سوریه و برخی دیگر از کشورها اتفاق افتاده قصد بد جلوه دادن اسلام ناب را دارد.
نماینده شفت و فومن تصریح کرد: استکبار تصمیم دارد اسلامی را معرفی کند که اسلام سازش و تسلیم در مقابل قدرت‏های بزرگ دنیاست مانند اسلامی که در عربستان ترویج یافته است.
وی ادامه داد: آنها می‏‌خواهند مسلمانان در مقابل زورگویی‏‌ها و قلدری‏ها تسلیم باشند و اسلامی را بپذیرند که مطابق برنامه‏‌های استعماری دنیای غرب باشد نه اسلامی که برگرفته از دل انقلاب است.
عاشوری تاکید کرد: بنابراین مسلمانان در کشورهای مختلف باید آگاه و بیدار باشند و از این ترفندها و توطئه‌‏هایی که در حال شکل‌گیری است با حضور خودشان در راهپیمایی‏‌ها اعتراض و انزجارشان را نسبت به این مسئله نشان دهند.
نماینده مردم شفت و فومن گفت: مسلمانان با اتحاد خود ثابت کنند که اینگونه اقدامات وحشیانه و قتل و غارت از اسلام و مسلمانان به دور است و فقط ساخته و پرداخته آمریکا است تا مسلمانان را در دنیا بدنام کند.
وی در ادامه تصریح کرد: آنان همواره می‏‌کوشند تا با ایجاد جنگ بین فرقه‏‌های مذهبی دیگر پیروان و ادیان الهی را نسبت به مسلمانان بدبین کنند و به عبارتی فرقه‌‏ها را به جان همدیگر بیاندازند تا به اهداف استعماری شوم خود دست پیدا کنند.
عاشوری با تاکید بر حفظ وحدت و یکپارچگی بین مسلمانان گفت: در این راستا ملت مسلمان باید هوشیارانه صحبت‏های امام(ره) و مقام معظم رهبری را الگوی خود قرار دهند و همچنین در مقابل دشمنان یکپارچگی و وحدت و انسجام خود را حفظ کنند.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، وی خاطرنشان کرد: ملت مسلمان باید همواره روحیه انقلابی و افشاگری داشته باشند و فریب این توطئه‏‌های واهی را نخورند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet