هدر اصلی
1392/04/10 17:38:57
سرویس سیاسی
باهنر :در صورت ارائه برنامه پیشنهادی اجرایی ازسوی دولت منتخب

مجلس کارگروه ویژه‌ای در جهت تعامل با دولت‌ معرفی خواهد کرد

نایب رئیس مجلس، با بیان اینکه تشکیل کارگروه ویژه میان مجلس و دولت منتخب تنها در گرو ارائه برنامه اجرایی از سوی روحانی است، گفت: تاکنون درخواستی از سوی دولت یازدهم برای تشکیل کارگروه ویژه ارائه نشده است.
مجلس کارگروه ویژه‌ای در جهت تعامل با دولت‌ معرفی خواهد کرد نایب رئیس مجلس، با بیان اینکه تشکیل کارگروه ویژه میان مجلس و دولت منتخب تنها در گرو ارائه برنامه اجرایی از سوی روحانی است، گفت: تاکنون درخواستی از سوی دولت یازدهم برای تشکیل کارگروه ویژه ارائه نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/1841.jpg مجلس,کارگروه,ویژه‌ای,در,جهت,تعامل,با,دولت‌,معرفی,خواهد,کرد Icana

محمدرضا باهنر در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه تشکیل کارگروه ویژه میان مجلس و دولت منتخب تنها در گرو ارائه برنامه اجرایی از سوی روحانی است، گفت: به طور حتم مجلس آمادگی کامل برای همکاری و تعامل با دولت یازدهم را دارد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، با اعلام اینکه تاکنون درخواستی از سوی رئیس‌جمهور منتخب برای تشکیل کارگروه ویژه به مجلس ارائه نشده است، افزود: در صورت درخواست روحانی و یا ستاد دولت یازدهم، مجلس آمادگی تعامل و معرفی نماینده ویژه خود را دارد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه مجلس به طور جد بحث افزایش تعامل با رئیس جمهور منتخب و دولت یازدهم را در دستور کار دارد، یادآور شد: تعامل مثبت و سازنده با دولت یازدهم یکی از اهداف مجلس نهم بوده که امید است به این مهم دست یابیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet