ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/11 08:50:33
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عثمانی:

رزمایش مشترک ایران و روسیه زمینه اقتدار منطقه را فراهم می‌کند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با اعلام اینکه مشترکات مرزی میان ایران و روسیه ضرورت تعامل و افزایش روابط میان دو کشور را نشان می‌دهد، افزود:‌ ارتباطات نظامی میان دو کشور می‌تواند در تبادل تجربیات و افزایش امنیت منطقه مؤثر باشد.
رزمایش مشترک ایران و روسیه زمینه اقتدار منطقه را فراهم می‌کند عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با اعلام اینکه مشترکات مرزی میان ایران و روسیه ضرورت تعامل و افزایش روابط میان دو کشور را نشان می‌دهد، افزود:‌ ارتباطات نظامی میان دو کشور می‌تواند در تبادل تجربیات و افزایش امنیت منطقه مؤثر باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/24602.jpg رزمایش,مشترک,ایران,و,روسیه,زمینه,اقتدار,منطقه,را,فراهم,می‌کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ محمدقسیم عثمانی با اشاره به برگزاری مانور مشترک نیروی دریایی ایران و روسیه در دریای خزر، گفت: برگزاری این رزمایش بیش از پیش زمینه ثبات منطقه را فراهم می‌کند.
نماینده مردم بوکان در مجلس با تأکید بر مشترکات ایران و روسیه در حوزه نظامی، افزود: این دو کشور در چند سال اخیر در حوزه نظامی به دستاوردها و پیشرفت‌های بسیاری دست پیدا کرده‌‌اند.
وی با بیان اینکه افزایش تعاملات ایران و روسیه به نفع هر دو کشور است، تصریح کرد: به طور حتم بهبود روابط سیاسی و نظامی می‌تواند در پیشرفت این دو کشور نقش به سزایی داشته باشد.
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت، با اشاره به موضع مشترک ایران و روسیه در مناقشات مطرح شده در سوریه، گفت: خوشبختانه هر دو کشور معتقد بر حل سیاسی مسائل سوریه هستند.
به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)،عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با اعلام اینکه مشترکات مرزی میان ایران و روسیه ضرورت تعامل و افزایش روابط میان دو کشور را نشان می‌دهد، افزود:‌ ارتباطات نظامی میان دو کشور می‌تواند در تبادل تجربیات و افزایش امنیت منطقه مؤثر باشد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet