ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/11 09:00:59
سرویس دیگر رسانه‌ها_
موسوی‌لارگانی:

دلالان، بازار محصولات پروتئینی را ناامن کرده‌اند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با اشاره به نقش مهم عرضه مرغ منجمد به بازار در کاهش قیمت گوشت سفید، گفت: تا زمانی که جلوی محتکران و سود‌جویان گرفته نشود کاهش قیمت مرغ و محصولات پروتئینی محقق نمی‌شود.
دلالان، بازار محصولات پروتئینی را ناامن کرده‌اند عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با اشاره به نقش مهم عرضه مرغ منجمد به بازار در کاهش قیمت گوشت سفید، گفت: تا زمانی که جلوی محتکران و سود‌جویان گرفته نشود کاهش قیمت مرغ و محصولات پروتئینی محقق نمی‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/66.jpg دلالان،,بازار,محصولات,پروتئینی,را,ناامن,کرده‌اند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ سیدناصر موسوی لارگانی با انتقاد از افزایش دوباره قیمت مرغ در کشور به‌ویژه در تهران، گفت:‌ علت تغییر مداوم قیمت‌ها و نوسانات شدید آن در بازار مواد پروتئینی، نبود نظارت کافی است.
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی، درباره دلایل گرانی‌های اخیر اتفاق افتاده در بازار مواد پروتئینی، توضیح داد: ورود آزادانه دلالان به تمامی عرصه‌های بازار و تغییر قیمت‌ها به میزان‌های دلخواه در کنار ضعف نظارتی هر روز بهای مرغ مصرفی مردم را به سمت‌و سوی گرانی کشاند، از این‌رو تا زمانی که جلوی محتکران و سود‌جویان گرفته نشود کاهش قیمت مرغ انجام نمی‌پذیرد.
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با تأکید بر اینکه وضعیت کنونی ناکارآمد بودن برنامه‌ریزی‌های دولت برای تنظیم بازار را نشان می‌دهد، گفت: دولت برای تنظیم نرخ‌ها و کاهش گرانی فقط قیمت‌گذاری بدون توجه به عرضه و تقاضا را مدنظر خود قرار داده است.
موسوی لارگانی با اشاره به نقش مهم عرضه مرغ منجمد به بازار در کاهش قیمت گوشت سفید، گفت: توقف عرضه مرغ منجمد با هر علتی افزایش قیمت‌ها را برای چندمین بار موجب خواهد شد.
به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با تأکید بر اینکه عدم مدیریت منسجم، هوشمند وبه موقع دولت سبب به هم ریختگی بازار مرغ شده است، تصریح کرد: نباید توقف عرضه مرغ منجمد منجر به احتکار از سوی سود‌جویان و افزایش قیمت آن شود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet