عید سعید غدیرخم
1392/04/11 09:05:31
سرویس دیگر رسانه‌ها_
برومند‌داشقاپو:

ارائه آمار‌های میزان خرید تضمینی گندم صحت ندارد

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با بیان اینکه آمار‌های ارائه شده در خصوص مقدار خرید تضمینی گندم از کشاورزان صحت ندارد، گفت: وزارت‌خانه‌های دولت هرکدام به ارائه آماری دور از واقعیت می‌پردازند.
ارائه آمار‌های میزان خرید تضمینی گندم صحت ندارد عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با بیان اینکه آمار‌های ارائه شده در خصوص مقدار خرید تضمینی گندم از کشاورزان صحت ندارد، گفت: وزارت‌خانه‌های دولت هرکدام به ارائه آماری دور از واقعیت می‌پردازند. https://cdn.icana.ir/d/019/21472.jpg ارائه,آمار‌های,میزان,خرید,تضمینی,گندم,صحت,ندارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حبیب برومند‌داشقاپو با بیان این مطلب که تولید گندم در کشور به علت عدم توجه مسئولان به این بخش در سال جاری به خوبی صورت نگرفته است، افزود: ارائه آمار‌های ضد و نقیض از میزان تولید و مقدار خرید تضمینی گندم بی‌اطلاعی دولت از بخش کشاورزی را نشان می‌دهد.
نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر اینکه وزارتخانه‌های دولت از جمله وزارت صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی از اقدامات یکدیگر در حوزه بخش کشاورزی بی‌اطلاع هستند، تصریح کرد: نبود هماهنگی در بدنه دولت و بی‌توجهی به تولیدات ملی در عدم ارائه آمار دقیق از تولید و میزان خرید تضمینی محصولات کشاورزی به خوبی مشهود است.
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با بیان اینکه آمار‌های ارائه شده در خصوص مقدار خرید تضمینی گندم از کشاورزان صحت ندارد، گفت: وزارتخانه‌های دولت هرکدام به ارائه آماری دور از واقعیت می‌پردازند.
نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه تولید گندم در سال جاری به اندازه‌ای نبوده که بی‌نیاز از واردات برای تأمین نیاز داخل باشیم، تصریح کرد: در سال جاری برای تأمین نیاز مصرفی کشور باید واردات صورت بگیرد با این تفاوت که میزان گندم وارداتی در قیاس با سال گذشته کمتر خواهد بود.
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، با تأکید بر اینکه دولت خروج گندم از شهرستان‌ها را غیرقانونی اعلام کرده است، افزود: با خارج نشدن گندم از استان‌ها احتمال خالی ماندن همه سیلو‌های دولت از گندم ایرانی کمتر شده است.
به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، یادآور شد: برای عملی شدن حماسه اقتصادی و رسیدن به خودکفایی نیاز است که آمار‌ دقیقی از تولید داشته و توجه ویژه‌ای به بخش کشاورزی از سوی مسئولان صورت بگیرد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet