هدر اصلی
1392/04/11 10:50:02
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جعفرزاده ایمن آبادی در واکنش به اظهارات الهام مبنی بر رجعت احمدی نژاد:

اظهارات بی‌مبنای دولتمردان قلب تشیع را به‌درد آورد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه حدود ۷۰ تخلف رسمی از آقای احمدی نژاد داریم، افزود: اظهارات اطرافیان دولت ثابت می‌کند این مجموعه صلاحیت ادامه راه را در قوه مجریه ندارد.
اظهارات بی‌مبنای دولتمردان قلب تشیع را به‌درد آورد عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه حدود 70 تخلف رسمی از آقای احمدی نژاد داریم، افزود: اظهارات اطرافیان دولت ثابت می‌کند این مجموعه صلاحیت ادامه راه را در قوه مجریه ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/25005.jpg اظهارات,بی‌مبنای,دولتمردان,قلب,تشیع,را,به‌درد,آورد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، درباره اظهارات غلامحسین الهام مبنی بر رجعت محمود احمدی نژاد همراه با حضرت ولی عصر(عج) گفت: این اظهارات ثابت می‌کند این مجموعه صلاحیت ادامه راه را در قوه مجریه ندارد.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: ورود به مباحث اعتقادی و تقدسی مردم، سوای همه شعارهای باطنی که پیش از این داده می‌شد، قلب تشیع را زخمی می‌کند.
جعفرزاده ایمن آبادی هم چنین تصریح کرد: زمانی ممکن است این اظهارات از زبان کسانی شنیده می شد که افراد سطح پایینی بودند که تنها باعث ناراحتی می‌شد، اما امروز این اظهارات از زبان کسانی شنیده می‌شود که ادعای حاکمیت دارند و متولی امور جامعه اسلامی هستند.
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت افزود: جدای از این که این اظهارات را تقبیح می‌کنم ،خواستار برخورد قانونی نیز با این اظهارات هستم.
نماینده مردم در مجلس نهم درباره لزوم برخورد قانونی با این دست از اظهارات گفت: این اظهارات از جانب یک شخصیت حقیقی نیست بلکه فردی در یک جایگاه حقوقی در حال بیان این صحبت‌ها است.
وی تاکید کرد:هیچ مشکلی وجود ندارد آقای احمدی نژاد و اطرافیانشان به دادگاه خوانده شوند چرا که قانون بابدی برای همه اجرا شود.
جعفر زاده ایمن آبادی تصریح کرد: تا همین امروز چیزی حدود 70 تخلف رسمی از آقای احمدی نژاد داریم و هرکس هر خلافی کرد باید در قبال نوع گفتار و رفتارش در برابر قانون پاسخگو باشد.
به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد: رسانه‌های خارجی این دست از اظهارات را به عنوان نوع نگاه متولیان اسلامی تلقی می‌کنند از این حیث باید قانون با گویندگان این اظهارات برخورد داشته باشد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet