ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/11 09:46:51
سرویس دیگر رسانه‌ها_
منصوری‌آرانی مطرح کرد؛

نمایش مهارت نیروهای مسلح در پهنه استراتژیک آبهای خزر در رزمایش مشترک دریایی ایران و روسیه

عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس با اشاره به برگزاری رزمایش مشترک دریایی ایران و روسیه در آینده‌ای نزدیک گفت: برگزاری رزمایش‌های نظامی ضمن انتقال تجربه و مهارت به نیروهای مسلح، کارآمدی نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران در پهنه استراتژیک آبهای خزر را به معرض نمایش می‌گذارد.
نمایش مهارت نیروهای مسلح در پهنه استراتژیک آبهای خزر در رزمایش مشترک دریایی ایران و روسیه عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس با اشاره به برگزاری رزمایش مشترک دریایی ایران و روسیه در آینده‌ای نزدیک گفت: برگزاری رزمایش‌های نظامی ضمن انتقال تجربه و مهارت به نیروهای مسلح، کارآمدی نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران در پهنه استراتژیک آبهای خزر را به معرض نمایش می‌گذارد. https://cdn.icana.ir/d/019/25981.jpg نمایش,مهارت,نیروهای,مسلح,در,پهنه,استراتژیک,آبهای,خزر,در,رزمایش,مشترک,دریایی,ایران,و,روسیه Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ عباسعلی منصوری‌آرانی با اشاره به برگزاری مانور مشترک نیروی دریایی ایران و روسیه در آبهای دریای خزر اظهار داشت: دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران همواره مبتنی بر گسترش روابط با دیگر کشورها بوده که در این راستا نیز اولویت با کشورهای منطقه است.
نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس در ادامه افزود: نمود بالاترین سطح روابط نظامی بین کشورها در قراردادهای دفاعی و برگزاری رزمایش‌های مشترک است که برگزاری رزمایش مشترک نیروی دریایی ایران و روسیه در این راستا ارزیابی می‌شود.
عضو کمیسیون امنیت ملی اظهار داشت: برگزاری رزمایش‌های نظامی ضمن انتقال تجربه و مهارت به نیروهای مسلح، کارآمدی نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران در پهنه استراتژیک آبهای خزر را به معرض نمایش می‌گذارد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، منصوری‌آرانی در خاتمه تصریح کرد: برگزاری رزمایش نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با کشورهایی که در سیاست خارجی با ایران همسویی دارند، موجب ارتقای دانش و تجربه دو طرف می‌شود و ضمن ارتقاء ضریب امنیتی دریای خزر موجب بسط و گسترش همکاری‌های منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای خواهد شد.
گفتنی است؛ فرماندهی نیروی دریایی روسیه و ناوگان جمهوری اسلامی ایران تصمیم به برگزاری رزمایش مشترک در دریای خزر در نیمه دوم سال ۲۰۱۳ گرفته‌اند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet