هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مظفر:

حضور قالیباف درکابینه روحانی در حد یک گمانه‌زنی است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم تهران در مجلس،گفت: اگر محمد باقرقالیباف در کابینه آقای روحانی باشد یکی از بهترین یاران و یکی از نیروهایی خواهد بود که می‌تواند روی او حساب کند و به کمک هم می توانند بخشی از مشکلات کشور را حل و فصل کنند.
سه‌شنبه 11 تیر 1392 ساعت 09:52
حضور قالیباف درکابینه روحانی در حد یک گمانه‌زنی است نماینده مردم تهران در مجلس،گفت: اگر محمد باقرقالیباف در کابینه آقای روحانی باشد یکی از بهترین یاران و یکی از نیروهایی خواهد بود که می‌تواند روی او حساب کند و به کمک هم می توانند بخشی از مشکلات کشور را حل و فصل کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/20109.jpg حضور,قالیباف,درکابینه,روحانی,در,حد,یک,گمانه‌زنی,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حسین مظفر نماینده مردم تهران در مجلس در خصوص انتشار اخباری مبنی بر  اینکه محمدباقر قالیباف به عنوان یکی از وزرای دولت روحانی معرفی خواهد شد، گفت: بنده اطلاع دقیقی در این زمینه ندارم و فکر می‌کنم این حرف‌ها گمانه‌زنی باشد.
وی خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد استفاده از آقای قالیباف و امثال وی که توانمندی بسیار خوبی در عرصه مسائل اجرایی دارند می‌تواند یکی از نقاط قوت دولت آقای روحانی باشد و من اطمینان دارم که اگر آقای قالیباف در کابینه جناب آقای روحانی باشد یکی از بهترین یاران و یکی از نیروهایی خواهد بود که می‌تواند روی او حساب کند و به کمک هم می توانند بخشی از مشکلات کشور را حل و فصل کنند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه شهرداری تهران هنوز ظرفیت بهره‌گیری از وجود محمدباقر قالیباف را دارد، افزود: قالیباف ظرفیت بالایی برای به اتمام رساندن امور شهر تهران  دارد و او در هرجا می‌تواند چهره‌ای موفق و توانمند باشد که مدیریت و همت جهادی را به منحصه ظهور برساند./
پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000