ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/11 14:09:49
سرویس اقتصادی
نوری‌قزلجه با انتقاداز عمل نکردن دولت به وعده های خود در سال های گذشته مطرح کرد:

بی مهری دولت به کارگران در اختصاص سبد کالای رمضان

عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با انتقاد از بی‌توجهی دولت به رفع مایحتاج کارگران با تخصیص سبد کالایی ویژه ماه مبارک رمضان، گفت:دولت سال گذشته نیز وعده تخصیص سبد کالای ویژه ماه رمضان به کارگران را داده بود و به آن عمل نکردو تکرار بدقولی دولت در سال جاری نیز دور از انتظار نیست.
بی مهری دولت به کارگران در اختصاص سبد کالای رمضان عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با انتقاد از بی‌توجهی دولت به رفع مایحتاج کارگران با تخصیص سبد کالایی ویژه ماه مبارک رمضان، گفت:دولت سال گذشته نیز وعده تخصیص سبد کالای ویژه ماه رمضان به کارگران را داده بود و به آن عمل نکردو تکرار بدقولی دولت در سال جاری نیز دور از انتظار نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/25895.jpg بی,مهری,دولت,به,کارگران,در,اختصاص,سبد,کالای,رمضان Icana

غلامرضا نوری‌قزلجه در گفت‌‌و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه تخصیص سبد کالایی ویژه ماه رمضان به کارگران می‌تواند مشکلات قشر ضعیف جامعه را تا حدودی مرتفع کند، افزود: تخصیص سبد کالایی به کارگران در ماه رمضان زمانی می‌تواند آرامش را به بازار هدیه کند که تمامی کارگران از این امتیاز برخوردار شوند.

نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که دولت سال گذشته نیز وعده تخصیص سبد کالایی ویژه ماه رمضان به کارگران را داده بود، تصریح کرد: تکرار بدقولی دولت در سال جاری به هیچ وجه بعید نیست.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با انتقاد از بی‌توجهی دولت به رفع مایحتاج کارگران با تخصیص سبد کالایی ویژه ماه مبارک رمضان، گفت: متأسفانه بدقولی و شعار بی‌عمل سرلوحه دولت شده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه تخصیص سبد کالایی به کارگران برای رفع مایحتاجشان بهتر از کمک نقدی به آن‌ها است، افزود: پرداخت نقدی به کارگران می‌تواند باز هم رشد نقدینگی و بیشتر شدن تورم در جامعه را رقم بزند.

وی ادامه داد: کمک به کارگران نباید مختص به گروهی خاص شده وسایر افراد را پوشش ندهد چرا که در این صورت به جای آرامش در بازار  شاهد شوک اقتصادی خواهیم بود.

نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس، با بیان این مطلب که معیار‌های مشخصی باید برای انتخاب کارگران نیازمند به تخصیص سبد کالایی ماه رمضان در نظر گرفته شود، گفت: دولت بیش از هر چیزی باید تلاش کند وعده تخصیص سبد کالایی همچون سال گذشته بی‌عمل نماند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، یادآور شد: دولت پس از هر وعده‌ای که می‌دهد باید عواقب روانی آن را بسنجد تا به این ترتیب موجب از بین رفتن آرامش در بازار نشود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet