خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1392/04/11 10:49:32
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آریایی‌نژاد:

نظارت بر قیمت دارو را بعد از تعطیلات مجلس به طور جدی پیگیری خواهیم کرد

عضو هیئت رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان با اشاره به لزوم رسیدگی مجلس به قیمت دارو گفت: این کمیسیون بعد از تعطیلات مجلس، کار نظارت را به طور جدی دنبال می‌کند، چرا که بخشی از فعالیت مجلس بعد نظارتی دارد.
نظارت بر قیمت دارو را بعد از تعطیلات مجلس به طور جدی پیگیری خواهیم کرد عضو هیئت رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان با اشاره به لزوم رسیدگی مجلس به قیمت دارو گفت: این کمیسیون بعد از تعطیلات مجلس، کار نظارت را به طور جدی دنبال می‌کند، چرا که بخشی از فعالیت مجلس بعد نظارتی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/36779.jpg نظارت,بر,قیمت,دارو,را,بعد,از,تعطیلات,مجلس,به,طور,جدی,پیگیری,خواهیم,کرد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ احمد آریایی‌نژاد با اشاره به افزایش قیمت دارو گفت: متاسفانه در یک سال اخیر بی‌نظمی‌هایی در قیمت کالاها در بازار دیده می‌شود که دارو نیز جزو آن‌هاست.
وی ادامه داد:‌ عدم نظارت بر بازار و داروخانه‌ها و تحریم‌های دارویی غرب از علل اصلی افزایش قیمت دارو است که یک نهاد باید متولی رسیدگی به این مسئله باشد.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان اظهار داشت: غرب در حالی که دَم از حقوق بشر می‌زند با تحریم‌های ناجوانمردانه خود تیشه به ریشه بشریت زده است.
آریایی‌نژاد با اشاره به لزوم رسیدگی مجلس به قیمت دارو افزود: مجلس و کمیسیون بهداشت و درمان بعد از این تعطیلات، کار نظارت را به طور جدی دنبال می‌کنند، چرا که بخشی از فعالیت مجلس بعد نظارتی دارد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، نماینده مردم ملایر در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: همه باید تلاش کنیم تا در حوزه کالاهای استراتژیک و دارویی به خصوص داروی بیماری‌های سخت به خودکفایی و استقلال برسیم تا از هیچ تحریمی در این حوزه آسیب نبینیم./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet