خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/11 11:40:43
سرویس فرهنگی
افتخاری با انتقاد از مانع‌تراشی غرب در پخش برنامه‌های شبکه‌های ماهواره‌ای ایرانی:

ممنوعیت پخش شبکه العالم نشان از صحت عملکرد این رسانه دارد

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن انتقاد از مانع‌تراشی غرب در پخش برنامه‌های شبکه‌های ماهواره‌ای ایرانی، گفت: ممنوعیت پخش شبکه العالم نشان داد که این رسانه رسالت خود را به درستی انجام داده است.
ممنوعیت پخش شبکه العالم نشان از صحت عملکرد این رسانه دارد عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن انتقاد از مانع‌تراشی غرب در پخش برنامه‌های شبکه‌های ماهواره‌ای ایرانی، گفت: ممنوعیت پخش شبکه العالم نشان داد که این رسانه رسالت خود را به درستی انجام داده است. https://cdn.icana.ir/d/019/30583.jpg ممنوعیت,پخش,شبکه,العالم,نشان,از,صحت,عملکرد,این,رسانه,دارد Icana

لاله افتخاری در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، ضمن انتقاد از مانع‌تراشی غرب در پخش برنامه‌های شبکه‌های ماهواره‌ای ایرانی، توضیح داد: شبکه‌ العالم پیش از این هم مورد غضب برخی از رژیم‌های پادشاهی عربی نیز قرار گرفته بود چرا که آنها برنامه‌های آگاهی بخش این شبکه را مسئول اصلی برانگیخته شدن موج جدید بیداری اسلامی در منطقه می‌دانستند.

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: ممنوعیت پخش شبکه العالم نشان داد که این رسانه رسالت خود را به درستی انجام داده است چرا که اگر شبکه ماهواره‌ای العالم کاربرد و مخاطبی نداشت به طور طبیعی دلیلی برای ممنوعیت پخش برنامه‌هایش نیز وجود نداشت.

رئیس فراکسیون قرآن، نماز و عترت در مجلس نهم با پوشالی خواندن ادعای غرب در حفظ و حمایت از آزادی بیان و حقوق بشر، ادامه داد:‌ استکبار جهانی برای مقابله با صدای حق دست به هر اقدام خلاف قانونی می‌زند چرا که حق با فطرت آدمیان در ارتباط است و فطرت انسان‌های سالم در هر جای دنیا مخاطب حرف حق خواهد بود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، افزود: جمهوری اسلامی ایران و رسانه‌ملی در این حوزه نباید سکوت کرده و به موضع انفعال فرو رود بلکه باید درصدد یافتن راهی برای انتقال پیام عدالت‌خواهانه خود به گوش جهانیان باشد.

 ماهواره‌های اروپایی هاتبرد، اینتل ست، یوتل ست و گالکسی همسو با تصمیم‌های لابی صهیونیستی پخش برنامه‌های شبکه العالم را متوقف کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet