خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/11 10:58:02
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محمدی:

با تعامل اصولگرایان و اصلاح‌طلبان می‌توان از ظرفیت‌های کشور استفاده کرد

نایب رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس اظهار کرد: تعامل اصلاح‌طلبان و اصولگرایان باعث افزایش ضریب انسجام و اتحاد در جامعه شده و با این تعامل می‌توان از ظرفیت‌های کشور به طور مطلوب‌تری استفاده کرد.
با تعامل اصولگرایان و اصلاح‌طلبان می‌توان از ظرفیت‌های کشور استفاده کرد نایب رییس کمیسیون اصل 90 مجلس اظهار کرد: تعامل اصلاح‌طلبان و اصولگرایان باعث افزایش ضریب انسجام و اتحاد در جامعه شده و با این تعامل می‌توان از ظرفیت‌های کشور به طور مطلوب‌تری استفاده کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/23657.jpg با,تعامل,اصولگرایان,و,اصلاح‌طلبان,می‌توان,از,ظرفیت‌های,کشور,استفاده,کرد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ داوود محمدی در خصوص لزوم افزایش گفت‌وگو میان اصلاح‌طلبان و اصولگرایان در دولت اعتدال، گفت: رمز توفیق دکتر روحانی در انتخابات ریاست‌جمهوری تاکید ایشان بر اعتدال و تدبیر بود و اینکه امیدی برای تغییر در مردم به وجود آمد.
وی ادامه داد: قطعا انتظار مردم پس از خلق حماسه سیاسی این است که نتیجه آن حماسه اقتصادی و تغییر وضعیت در اوضاع اقتصادی کشور باشد و این حاصل نمی‌شود مگر آنکه ما از همه ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها استفاده کنیم.
نماینده مردم قزوین و آبیک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بهره‌مندی از همه ظرفیت‌ها مستلزم بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و توانمند است، تصریح کرد: با گفت‌وگو، صحبت و تعامل هر چه بیشتر و دوجانبه میان اصولگرایان و اصلاح‌طلبان می‌تواند به طور مطلوبی از ظرفیت‌ها استفاده کرد.
محمدی خاطرنشان کرد: با این روش می‌توان امیدی که در مردم ایجاد شده را تقویت کرد و مردم باید ببینند که مسئولان در راستای تحقق خواسته‌های آنان قدم‌های مفید و موثری برداشته‌اند لذا باید این فرصت را به فال نیک گرفت و از تعامل نیروهای مختلف با نگاه‌های متفاوت استفاده کرد.
نایب رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ملاک شایسته‌سالاری در تعیین افراد، گفت: ملاک اصلی باید بر شایسته‌سالاری، توانمندی و استفاده از تجارب و منابع انسانی باشد که ان‌شاءالله نتایج و خروجی‌های آن برای مردم آورده‌های مثبتی در پی داشته باشد.
وی در خصوص تاثیر تعامل اصلاح‌طلبان و اصولگرایان در فضای جامعه، اظهار کرد: این موضوع باعث افزایش ضریب انسجام و اتحاد و همدلی در جامعه می‌شود و ثمره آن نیز بالا رفتن بازدهی و راندمان کاری است.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، محمدی در پایان یادآور شد: در فضای جامعه باید حفظ اعتدال غالب شده و با پرهیز از افراط و تفریط‌ها است که می‌توانیم شاهد نتایج خوبی باشیم./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet