ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/11 12:15:48
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شفیعی:

نقد منصفانه عملکردها موجب افزایش کارایی و انگیزه می شود

عضو کمیسون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی بر ضرورت رعایت انصاف در نقد عملکردها گفت: عملکرد دولت باید با نگاه جامع وهم سوئی نقد شود.
نقد منصفانه عملکردها موجب افزایش کارایی و انگیزه می شود عضو کمیسون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی بر ضرورت رعایت انصاف در نقد عملکردها گفت: عملکرد دولت باید با نگاه جامع وهم سوئی نقد شود. https://cdn.icana.ir/d/019/31669.jpg نقد,منصفانه,عملکردها,,موجب,افزایش,کارایی,و,انگیزه,می,شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛«نوذر شفیعی»افزود:نقد عملکرد دولت همچنین باید با رعایت اعتدال و انصاف باشد.
وی ادامه داد: در بررسی و ارزیابی هر اقدامی باید نقاط مثبت آن را برجسته کرد و این بی انصافی و بدور از اخلاق است که نقاط منفی را تنها در نظر گرفت.
نماینده مردم ممسنی در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت:اگر عملکردها منصفانه نقد شود موجب افزایش کارایی و انگیزه می شود ولی اگر یک جانبه نگری وجود داشته باشد نه تنها باعث تضعیف عملکرد دولت می شود بلکه به عنوان یک فرهنگ در جامعه جا می افتاد.
شفیعی با اشاره به فرمایش اخیر رهبر معظم انقلاب در جمع مسوولان مبنی بر رعایت انصاف و عدالت خاطرنشان کرد: فرمایشات معظم له همواره باید سرلوحه کار همه مسوولان نظام قرار گیرد چراکه ایشان نگاه اصولی به مسایل دارند و معطوف به فرد و دولت خاصی نیست.
 

به گزارش ایرنا؛شفیعی با تشریح ویژگی های دولت اظهارداشت: سفرهای استانی دولت احمدی نژاد از اقدامات خوب بود که دولت را وارد بدنه جامعه و مردم کرد و بهتر است این سفرها در دولت های آینده نیز ادامه یابد.
وی افزود: اگر چه درباره مصوبات این سفرها بحث هایی وجود دارد ولی با اصلاح نقاط ضعف ها می توان از مزایای آن بیشتر بهره مند شد./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet