هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
زمانیان:

کار عمل‌گرایانه در دولت آینده امیدواری مردم را چند برابر می‌کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم شهرکرد در مجلس گفت که کار شبانه‌روزی و عمل‌گرایانه در دولت آینده می‌تواند روحیه امیدواری را در مردم چند برابر کند.
سه‌شنبه 11 تیر 1392 ساعت 12:23
کار عمل‌گرایانه در دولت آینده امیدواری مردم را چند برابر می‌کند نماینده مردم شهرکرد در مجلس گفت که کار شبانه‌روزی و عمل‌گرایانه در دولت آینده می‌تواند روحیه امیدواری را در مردم چند برابر کند. http://cdn.icana.ir/d/019/27752.jpg کار,عمل‌گرایانه,در,دولت,آینده,امیدواری,مردم,را,چند,برابر,می‌کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ سیدسعید زمانیان دهکردی اظهار کرد: اگر استراتژی که دولت تبیین می‌کند برای خدمت به مردم و عمل‌گرایانه باشد، با خط مشی دقیق برنامه‌ریزی شده باشد و اهداف کمی و کیفی آن در بلندمدت برای مردم اجرایی و ملموس باشد و مردم احساس کنند که دولت به دنبال حل مشکل است و خدمت‌رسانی صادقانه و با برنامه‌ریزی را لمس کنند، قطعا این در موفقیت دولت‌ها، استمرار آنها و حل مشکلات مردم اثرگذار خواهد بود.
وی با اشاره به مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری و خلق حماسه سیاسی افزود: مردم از دولت آقای روحانی انتظار کار شبانه‌روزی، اجرایی و عمل‌گرایانه را دارند و این می‌تواند روحیه شادابی، نشاط و امیدواری را در مردم چند برابر کند به شرط اینکه دولت آینده در زمینه‌های مختلف به صورت عملیاتی وارد شود، زیرا مردم از شعار دادن خسته شده‌اند.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه مردم به دنبال کسانی هستند که حرف و عمل‌شان یکی باشد، تصریح کرد: مردم از دولت آینده انتظار دارند که مدیران قوی، توانمند، برنامه‌ریز و عمل‌گرا را در زمینه‌های مختلف وارد صحنه کنند تا بتوانند معادلاتی را که در خیلی موارد فقط حرف آن زده شده به عمل تبدیل و مشکلات مردم را حل کنند.
زمانیان ادامه داد: اگر آقای روحانی بخواهد موفق باشد، باید افرادی را سر کار بیاورد که قدرت مدیریت بالایی داشته باشند، کار اجرایی قوی انجام داده باشند، اجرایی فکر کنند و نسبت به حل مشکلات مردم توجه بیشتری داشته باشند.
وی یادآور شد: مردم از کارهای شعارگونه و افرادی که به دنبال منافع خود یا جریان سیاسی‌شان هستند، زده شده‌اند و به دنبال کسانی هستند که بتوانند تحولی ایجاد کنند در واقع باید یک مدیریت تحول در دولت آینده ایجاد شود و این بستگی به افرادی دارد که در کابینه آینده قرار می‌گیرند.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، نماینده مردم شهرکرد در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: موفقیت رییس جمهور در همه زمینه‌ها به استفاده از انسان‌های کارآمد و با مدیریت قوی بستگی دارد که اگر اینطور باشد، دولت موفق خواهد بود اما در غیراینصورت اگر از افراد ضعیف، ناتوان و کسانی که به دنبال منافع شخصی و جناحی هستند استفاده شود، موفقیتی برای دولت حاصل نخواهد شد و مشکلات کشور هم حل نمی‌شود./
پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000