هدر اصلی
1392/04/11 12:23:14
سرویس دیگر رسانه‌ها_
زمانیان:

کار عمل‌گرایانه در دولت آینده امیدواری مردم را چند برابر می‌کند

نماینده مردم شهرکرد در مجلس گفت که کار شبانه‌روزی و عمل‌گرایانه در دولت آینده می‌تواند روحیه امیدواری را در مردم چند برابر کند.
کار عمل‌گرایانه در دولت آینده امیدواری مردم را چند برابر می‌کند نماینده مردم شهرکرد در مجلس گفت که کار شبانه‌روزی و عمل‌گرایانه در دولت آینده می‌تواند روحیه امیدواری را در مردم چند برابر کند. https://cdn.icana.ir/d/019/27752.jpg کار,عمل‌گرایانه,در,دولت,آینده,امیدواری,مردم,را,چند,برابر,می‌کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ سیدسعید زمانیان دهکردی اظهار کرد: اگر استراتژی که دولت تبیین می‌کند برای خدمت به مردم و عمل‌گرایانه باشد، با خط مشی دقیق برنامه‌ریزی شده باشد و اهداف کمی و کیفی آن در بلندمدت برای مردم اجرایی و ملموس باشد و مردم احساس کنند که دولت به دنبال حل مشکل است و خدمت‌رسانی صادقانه و با برنامه‌ریزی را لمس کنند، قطعا این در موفقیت دولت‌ها، استمرار آنها و حل مشکلات مردم اثرگذار خواهد بود.
وی با اشاره به مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری و خلق حماسه سیاسی افزود: مردم از دولت آقای روحانی انتظار کار شبانه‌روزی، اجرایی و عمل‌گرایانه را دارند و این می‌تواند روحیه شادابی، نشاط و امیدواری را در مردم چند برابر کند به شرط اینکه دولت آینده در زمینه‌های مختلف به صورت عملیاتی وارد شود، زیرا مردم از شعار دادن خسته شده‌اند.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه مردم به دنبال کسانی هستند که حرف و عمل‌شان یکی باشد، تصریح کرد: مردم از دولت آینده انتظار دارند که مدیران قوی، توانمند، برنامه‌ریز و عمل‌گرا را در زمینه‌های مختلف وارد صحنه کنند تا بتوانند معادلاتی را که در خیلی موارد فقط حرف آن زده شده به عمل تبدیل و مشکلات مردم را حل کنند.
زمانیان ادامه داد: اگر آقای روحانی بخواهد موفق باشد، باید افرادی را سر کار بیاورد که قدرت مدیریت بالایی داشته باشند، کار اجرایی قوی انجام داده باشند، اجرایی فکر کنند و نسبت به حل مشکلات مردم توجه بیشتری داشته باشند.
وی یادآور شد: مردم از کارهای شعارگونه و افرادی که به دنبال منافع خود یا جریان سیاسی‌شان هستند، زده شده‌اند و به دنبال کسانی هستند که بتوانند تحولی ایجاد کنند در واقع باید یک مدیریت تحول در دولت آینده ایجاد شود و این بستگی به افرادی دارد که در کابینه آینده قرار می‌گیرند.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، نماینده مردم شهرکرد در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: موفقیت رییس جمهور در همه زمینه‌ها به استفاده از انسان‌های کارآمد و با مدیریت قوی بستگی دارد که اگر اینطور باشد، دولت موفق خواهد بود اما در غیراینصورت اگر از افراد ضعیف، ناتوان و کسانی که به دنبال منافع شخصی و جناحی هستند استفاده شود، موفقیتی برای دولت حاصل نخواهد شد و مشکلات کشور هم حل نمی‌شود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet