خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1392/04/11 12:31:32
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ایرانپور:

شرایط کشور پس از انتخابات نیازمند همدلی جناح‌های مختلف است

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس درباره تعامل دو گروه اصلاح‌طلب و اصولگرا، گفت: برای پیشرفت کشور، توسعه عمران و آبادانی آن چه در حوزه اقتصادی و چه در سایر عرصه‌ها نیازمند تعامل و همدلی هستیم که از یک سو بین مجموعه قوا و مسئولین درون نظام و از سوی دیگر بین جناح‌های مختلف در سطح کشور باشد.
شرایط کشور پس از انتخابات نیازمند همدلی جناح‌های مختلف است عضو کمیسیون کشاورزی مجلس درباره تعامل دو گروه اصلاح‌طلب و اصولگرا، گفت: برای پیشرفت کشور، توسعه عمران و آبادانی آن چه در حوزه اقتصادی و چه در سایر عرصه‌ها نیازمند تعامل و همدلی هستیم که از یک سو بین مجموعه قوا و مسئولین درون نظام و از سوی دیگر بین جناح‌های مختلف در سطح کشور باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/40183.jpg شرایط,کشور,پس,از,انتخابات,نیازمند,همدلی,جناح‌های,مختلف,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ علی ایرانپور تصریح کرد: جناح‌هایی که در حال حاضر در سطح کشور فعال هستند تا زمانی که در چارچوب قانون اساسی فعالیت کنند و به نظام، انقلاب، ارزش‌ها و اصول آن پایبند باشند باید از ظرفیت آنها استفاده کرد.
وی تاکید کرد: اگر بخواهیم به دنبال پیشرفت کشور باشیم باید از تعامل حداکثری بین این جناح‌ها به ویژه اصولگرایان و اصلاح‌طلبان استفاده ببریم. حضور مردم هم در انتخابات 24 خرداد ماه رای به نظام و موید همین نکته بود که مردم وظیفه خودشان را در این راستا عملی کردند. الان وظیفه جناح‌هاست که با تعامل و همدلی و حرکت در چارچوب ارزش‌های نظام بتوانند وظایف خود را نسبت به نظام اسلامی، آرمان‌های حضرت امام(ره) و منویات مقام معظم رهبری عملی کنند.
نماینده مردم مبارکه در مجلس تصریح کرد: اصولگرایان و اصلاح‌طلبان تا زمانی که در راستای حل مشکلات مردم گام بردارند و از منویات مقام معظم رهبری تبعیت کامل داشته باشند مورد اقبال مردمی خواهند بود و مردم هم زمانی که لازم باشد به آنها اعتماد کنند قطعا این کار را انجام می‌دهند.
عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس ادامه داد: شرایط حاکم بر کشور پس از انتخابات نیازمند یکسری تعامل و همدلی بین جناح‌ها است. به هر حال ما دشمن مشترکی داریم که رژیم صهیونیستی و آمریکاست و بدخواهانی که همواره به دنبال تفرقه‌افکنی و اختلاف بین اصلاح‌طلبان و اصولگرایان هستند. آنها تا به حال توانسته‌اند از این اختلاف سود زیادی ببرند یعنی بیشترین سود اختلاف درون نظام و بین جناح‌ها نصیب منافقین و دشمنان داخلی و خارجی شده است.
ایرانپور همچنین گفت: الان زمان آن رسیده که با ایجاد یک فضای تعامل و همدلی به تمام این اختلافات پایان بدهیم. اگر اینگونه شود فضای کشور وارد دور جدیدی خواهد شد و آن هم پیشرفت و آبادانی کل کشور است اما این مساله نیازمند آن است که همه به دنبال مصالح نظام باشند و مصالح نظام را بر مصالح جناحی و گروهی خود ارجحیت دهند. تا زمانی که این اتفاق به طور کامل نیفتد نمی‌توانیم به وحدت و تعاملی که مدنظر مقام معظم رهبری و مردم است، برسیم.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، وی درباره اینکه آیا دو جناح اصولگرا و اصلاح‌طلب به ضرورت همدلی و تعامل پی برده‌اند، گفت: در فضای سیاسی جدید همه باید به دنبال اینگونه مسائل باشند و آن را دنبال کنند. الان یک فضای امتحان برای مسئولان است که دین خود را در این رابطه ادا کنند. قدم اول را هم می‌تواند دولت جدید و مجلس شورای اسلامی در این رابطه بردارد و در راستای تعامل و همدلی بیشتر بین جناح‌ها گام بردارد./
پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet