هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ابراهیمی:

اعتدال در سیاست خارجی به معنای تسلیم، انفعال و تقابل نیست

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه آقای روحانی می‌خواهد جامعه، متحد و منسجم باشد، گفت: اعتدال در سیاست خارجی به معنای تسلیم، انفعال و تقابل نیست بلکه به معنای تعامل با حفظ حقوق و منافع ملی طرفین است.
سه‌شنبه 11 تیر 1392 ساعت 12:36
اعتدال در سیاست خارجی به معنای تسلیم، انفعال و تقابل نیست عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه آقای روحانی می‌خواهد جامعه، متحد و منسجم باشد، گفت: اعتدال در سیاست خارجی به معنای تسلیم، انفعال و تقابل نیست بلکه به معنای تعامل با حفظ حقوق و منافع ملی طرفین است. http://cdn.icana.ir/d/019/2073.jpg اعتدال,در,سیاست,خارجی,به,معنای,تسلیم،,انفعال,و,تقابل,نیست Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت  و نماینده ادوار مجلس با اشاره اینکه آقای روحانی معنای اعتدال را در صداوسیما به طور کامل بیان کردند، گفت: از نظر ایشان اعتدال به معنای جلوگیری از افراط و تفریط است.

وی افزود: اعتدال در سیاست خارجی به معنای تسلیم، انفعال و تقابل نیست بلکه به معنای تعامل با حفظ حقوق و منافع ملی طرفین است.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه در داخل نیز حفظ حقوق ملی در همه مسائل جزء اولویت‌های آقای روحانی است و حفظ  آرمان‌های نظام نیز جزئی از منافع ملی است، خاطرنشان کرد: آقای روحانی از مقام معظم رهبری به خاطر اینکه حماسه سیاسی را با تدبیر و تمهیدشان آفریدند، تجلیل و تقدیر کرد.

وی تاکید کرد: در ملاقاتی که بنده از طرف جامعه روحانیت مبارز با آقای روحانی داشتم ، وی بر پیگیری آرمان‌های نظام بدون اینکه افراد واجد شرایط طرد شوند، شایسته‌سالاری و فراجناحی عمل کردن تاکید داشت.

به گزارش فارس،حجت‌الاسلام ابراهیمی افزود: آقای روحانی می‌خواهد جامعه، متحد و منسجم باشد و اصولگرا و اصلاح‌طلب معتدل در صحنه حضور داشته باشد./

پایان پیام

 


 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000