ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/11 16:48:52
سرویس اقتصادی
نکو با اشاره به نگاه حمایتی دولت یازدهم به بخش صنعت و معدن :

اختصاص 9 هزار میلیارد تومان به صنعت و معدن دوراز انتظار نیست

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه اگر این ۹ هزار میلیارد تومان وعده داده شده به درستی مدیریت شود توسعه صنعت دور از انتظار نخواهد بود، گفت: با توجه به اینکه دولت یازدهم به زودی مدیریت را به دست می‌گیرد قطعا نگاه دولت یازدهم به صنعت و معدن حمایتی خواهد بود.
اختصاص 9 هزار میلیارد تومان به صنعت و معدن دوراز انتظار نیست عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه اگر این 9 هزار میلیارد تومان وعده داده شده به درستی مدیریت شود توسعه صنعت دور از انتظار نخواهد بود، گفت: با توجه به اینکه دولت یازدهم به زودی مدیریت را به دست می‌گیرد قطعا نگاه دولت یازدهم به صنعت و معدن حمایتی خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/25790.jpg اختصاص,9,هزار,میلیارد,تومان,به,صنعت,,و,معدن,دوراز,انتظار,نیست Icana

ابراهیم نکو در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت درباره وعده اختصاص 9 هزار میلیارد تومان به بخش صنعت و معدن تا پایان سال جاری که روز گذشته توسط رئیس صندوق توسعه ملی اعلام شد، تصریح کرد: کشور از لحاظ صنعت و معدن کشوری منحصر به فرد و دارای شاخص های ممتاز است اما تا به امروز مورد بی مهری قرار گرفته و از آنجایی که این بخش قابلیت های بسیار ممتازی دارد اما متاسفانه سرمایه گذاری و اعتبارات لازم برای این بخش لحاظ نشده است.

نماینده مردم رباط کردیم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در برخی موارد باید نگاه ها به این بخش تغییر یابد افزود: یکی از بخش هایی که می توان با سرمایه گذاری شاهد نتیجه و خروجی مناسبی در آن باشیم، صنعت خواهد بود.

این نماینده مردم در مجلس نهم با اشاره اختصاص 9 هزار میلیارد تومان به صنعت و معدن تا پایان سال گفت: اعتباری که برای صنعت اختصاص یافته یک اعتبار قابل توجهه است، اما برای پاسخگویی به نیاز صنعت باید بیش از این رقم در این جهت سرمایه گذاری کرد.

نکو اضافه کرد: همچنان جای سرمایه گذاری و اختصاص بودجه بیشتر برای بخش صنعت و معدن وجود دارد البته اگر این 9 هزار میلیارد تومان وعده داده شده به درستی مدیریت شود قطعا برای توسعه صنعت رضایت بخش خواهد بود.

نگاه به اختصاص 9 هزار میلیارد تومان به بخش صنعت ومعدن باید مثبت باشد و امیدوارم هم به لحاظ سرمایه گذاری در بخش صنعت و معدن تجدید نظر شود و از سوی دیگر حمایت های لازم در حوزه های مختلف کارگری و سرمایه ای لحاظ شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا وعده اختصاص 9 هزار میلیارد تومان از منابع صندوق توسعه به بخش های صنعت و معدن تا پایان سال تحقق می یابد؟ گفت: با توجه به اینکه دولت یازدهم به زودی مدیریت را به دست می گیرد باید ببنیم نگاه دولت آینده در این راستا چه خواهد بود که قطعا نگاه دولت یازدهم به صنعت و معدن حمایتی خواهد بود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس خاطرنشان کرد: امیدوارم دولت جدید بتواند در بخش صنعت و معدن تغییراتی حاصل کند تا در کشور شاهد نتایج مثبت در راستای توسعه این بخش ها باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet