هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
صادقی:

دولت آینده مشکلات اقتصادی مردم را به شکل حماسی حل کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه اعضای کابینه باید متعهد و متخصص باشند، متذکر شد: دولت‌مردان باید مشکلات مردم را به شکل حماسی کنند.
سه‌شنبه 11 تیر 1392 ساعت 12:48
دولت آینده مشکلات اقتصادی مردم را به شکل حماسی حل کند عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه اعضای کابینه باید متعهد و متخصص باشند، متذکر شد: دولت‌مردان باید مشکلات مردم را به شکل حماسی کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/21115.jpg دولت,آینده,مشکلات,اقتصادی,مردم,را,به,شکل,حماسی,حل,کند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ضرغام صادقی عضو هیئت رئیسه مجلس درباره ویژگی‌های وزرای دولت آینده، اظهار داشت: در شرایط کنونی کشور، مهم‌ترین معضلات مسائل اقتصادی است که بر سایر مسائل فرهنگی و اجتماعی سایه افکنده است.
وی افزود:مردم ثابت کردند که کشور و نظام‌شان را دوست دارند و از رهبری تبعیت کامل می‌کنند و در حماسه سیاسی به بهترین شکل ممکن شرکت کردند و ‌اکنون وظیفه دولت‌مردان است که مشکلات آنها را به شکل حماسی حل کنند.
این عضو هیئت رئیسه مجلس در ادامه یادآور شد: مشکلات کشور در صورتی حل می شود که افرادی در کابینه حضور یابند که دغدغه جدی رفع مشکلات مردم را داشته و از توانمندی و کارآمدی بالایی برخوردار باشند و حواشی سیاسی نداشته باشند.

صادقی با تأکید بر اینکه وزرای کابینه باید مشی اعتدالی داشته باشند، تصریح کرد: افراطی‌گری انسان را به سمت و سویی می‌برد که از اصل موضوع دور می‌شود.

وی متذکر شد: مهم‌ترین شاخصه‌های کابینه آینده اینست که وزرای آن تعهد و تخصص کامل و کارآمدی داشته باشند و دغدغه رفع مشکلات مردم برایشان بسیار ملموس و اولویت ویژه‌ای داشته باشد.

به گزارش فارس،نماینده مردم شیراز در مجلس در پایان تأکید کرد: انتظار ما از دولت آینده این است که وزرا در حوزه کاری‌شان به صورت تخصصی فعالیت جدی داشته باشند تا در یک فضای آرام و بدون تنش به جایگاهی برسیم که مردم احساس پویایی، آرامش، نشاط و شادابی کنند و به سمت انسان متعالی در همه ابعاد گام بر‌دارند. /

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000