خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1392/04/11 13:50:09
سرویس سیاسی
مسئول کمیته روحانیت ستاد انتخاباتی روحانی:

علما و روحانیون تهران فردا با رئیس‌جمهور منتخب دیدار می‌کنند

شهیدی‌محلاتی با اشاره به دیدار فردای علما و روحانیون تهران با رئیس‌جمهور منتخب، گفت: دکتر روحانی در این دیدار افزون بر بررسی وضعیت کنونی کشور، مسائلی را درباره با ماه مبارک رمضان برای روحانیون علمای تهران مطرح می‌کند.
علما و روحانیون تهران فردا با رئیس‌جمهور منتخب دیدار می‌کنند شهیدی‌محلاتی با اشاره به دیدار فردای علما و روحانیون تهران با رئیس‌جمهور منتخب، گفت: دکتر روحانی در این دیدار افزون بر بررسی وضعیت کنونی کشور، مسائلی را درباره با ماه مبارک رمضان برای روحانیون علمای تهران مطرح می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/40752.jpg علما,و,روحانیون,تهران,فردا,با,رئیس‌جمهور,منتخب,دیدار,می‌کنند Icana

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی محلاتی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، از دیدار جمعی از علمای تهران و روحانیون فعال در ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی با رئیس جمهور منتخب خبر داد و گفت: این دیدار فردا ( چهارشنبه 12 تیر) از ساعت 9 در تالار بزرگ وزارت کشور انجام می‌شود.

این نماینده دوره سوم مجلس، با اشاره به محورهای دیدار فردای علمای تهران با رئیس جمهور منتخب، افزود:‌ با توجه به اینکه در آستانه ماه مبارک رمضان قرار داریم، دکتر روحانی در این دیدار افزون بر بررسی وضعیت کنونی کشور و مشکلات مربوطه، نکات و مسائلی را در رابطه با ماه مبارک رمضان برای روحانیون تهران مطرح می‌کند.

مسئول کمیته  روحانیت ستاد انتخاباتی دکتر روحانی، در پاسخ به سؤالی مبنی‌بر حضور اعضای فراکسیون روحانیون مجلس در دیدار فردای علما تهران با رئیس‌جمهور منتخب، تصریح کرد: احتمال حضور اعضای این فراکسیون در دیدار فردا ضعیف است، از این رو نمایندگان در جلسه ای دیگر با دکتر روحانی ملاقات می‌کنند./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet