خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1392/04/11 12:58:35
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حقیقت‌پور:

آمریکایی‌ها درک واقعی از مردم ایران ندارند

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: غربی‌ها مردم ما را نشناخته‌اند؛ مردم ایران را نمی‌توان با فشار و تهدید زمین‌گیر کرد، زیرا ملت ایران ملتی مقاوم بوده و هزاران سال ریشه در تاریخ دارد.
آمریکایی‌ها درک واقعی از مردم ایران ندارند عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: غربی‌ها مردم ما را نشناخته‌اند؛ مردم ایران را نمی‌توان با فشار و تهدید زمین‌گیر کرد، زیرا ملت ایران ملتی مقاوم بوده و هزاران سال ریشه در تاریخ دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/36751.jpg آمریکایی‌ها,درک,واقعی,از,مردم,ایران,ندارند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ منصور حقیقت‌پور با اشاره به سخنان وزیر خزانه‌داری امریکا در مورد تحریم‌ ایران گفت: تحریم ایران برای جامعه جهانی قطعا زیان‌بار است. در حال حاضر علت ورشکستگی صنایع پژو در فرانسه تحریم‌های کورکورانه و تقلیدی است که فرانسوی‌ها از آمریکا انجام داده‌اند، البته تاوان این مسائل را خودشان پرداخت می‌کنند، زیرا حدود 100 هزار نفر بیکار می‌شوند.
نماینده اردبیل، سرعین و نمین در مجلس با بیان اینکه آمریکایی‌ها درک واقعی از مردم ایران ندارند و در بحث شعور دچار بحران و نالایقی هستند، ادامه داد: غربی‌ها مردم ما را نشناخته‌اند؛ مردم ایران را نمی‌توان با فشار و تهدید زمین‌گیر کرد. ملت ایران ملتی مقاوم بوده و ملتی است که هزاران سال ریشه در تاریخ دارد، این ملت را نمی‌توان با چند تحریم پیش پا افتاده زمین‌گیر کرد.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اگر آمریکایی‌ها از موضع فرمانبری، تواضع و ادب با مردم ایران صحبت کنند مطمئنا نتیجه بهتری خواهد داد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، حقیقت‌پور در پایان با اشاره به این مطلب که صحبت از موضع قلدری سودی ندارد، اظهار داشت: اگر غربی‌ها بخواهند از موضع قلدری صحبت کنند قطعا ایستادگی کرده و تعقیبشان خواهیم کرد. در افغانستان، عراق، فلسطین و لبنان تعقیبشان کردیم و در حال حاضر نیز در سوریه در حال تعقیب آن‌ها هستیم. مطمئنا در خاورمیانه تعقیبشان کرده و آن‌ها را بیرون می‌کنیم، مگر اینکه از موضع تواضع و ادب و برابری با مردم ایران سخن بگویند.
گفتنی است در گزارش عصر ایران به نقل از خبرگزاری فرانسه، جاکوب لو در کنفرانسی در شهر اسپن در ایالت کلرادو آمریکا گفته بود: برای ایران و همه بهتر است که تحریم‌ها علیه تهران، نتیجه مورد انتظار را داشته باشد، زیرا گزینه‌های جایگزین برای ایران و جهان، گزینه‌های بدتری هستند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet