ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/11 13:05:13
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اسماعیلی:

قطع پخش شبکه‌های ماهواره‌ای ایران مدعیان دروغین آزادی بیان و حقوق بشر را رسوا می‌کند

عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس با اشاره به قطع پخش شبکه‌های ماهواره‌ای ایران توسط شرکت خدمات ماهواره‌ای اروپایی- آمریکایی "اینتل ‌ست" گفت: انجام این عمل از سوی غرب، چهره واقعی مدعیان دروغین آزادی بیان و حقوق‌بشر را نشان می‌دهد.
قطع پخش شبکه‌های ماهواره‌ای ایران مدعیان دروغین آزادی بیان و حقوق بشر را رسوا می‌کند عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس با اشاره به قطع پخش شبکه‌های ماهواره‌ای ایران توسط شرکت خدمات ماهواره‌ای اروپایی- آمریکایی "اینتل ‌ست" گفت: انجام این عمل از سوی غرب، چهره واقعی مدعیان دروغین آزادی بیان و حقوق‌بشر را نشان می‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/28910.jpg قطع,پخش,شبکه‌های,ماهواره‌ای,ایران,مدعیان,دروغین,آزادی,بیان,و,حقوق,بشر,را,رسوا,می‌کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ محمد اسماعیلی با اشاره به قطع پخش شبکه‌های ماهواره‌ای ایران توسط شرکت خدمات ماهواره‌ای اروپایی- آمریکایی "اینتل ‌ست" از روز گذشته(10 تیر)، گفت: غرب و آمریکا با فشار به شرکت خدمات ماهواره‌ای اینتل ست برای قطع برنامه‌های ماهواره‌ای ایران، نشان دادند که داعیه‌داری حقوق‌بشری آن‌ها دروغی بزرگ است.
وی در ادامه با بیان اینکه قطع شبکه‌های ایرانی از اینتل ست نقض آشکار ماده ۱۹ "اعلامیه جهانی حقوق بشر" است که بر حق آزادی رسانه‌ها تاکید دارد، افزود: این اقدام استکبار جهانی و در راس آن آمریکا چهره واقعی مدعیان دروغین آزادی بیان و حقوق بشر را نشان می‌دهد که تاب انتشار گردش آزاد اطلاعات در دنیای امروز را نداردند.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار داشت: قطع شبکه‌های برون‌مرزی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران نشان داد غربی‌ها تنها به دنبال القای افکار خویش به جهان هستند و توان شنیدن حرف‌های دیگران رانداشته و از شنیدن حق هراس دارند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس تصریح کرد: استکبار جهانی به جد پیگیر این است که تمام نهادهای بین‌المللی را به نحوی که خود می‌خواهد در راه پیشبرد سیاست‌های غلطش به‌کار گیرد و از این نهاد‌ها به عنوان ابزاری برای رسیدن به اهداف شوم خود استفاده کند، اما به یقین در آینده‌ای نزدیک جوانان غیرتمند ایرانی در عرصه فناوری ماهواره‌ای هم به موفقیت‌های چشم‌گیری دست پیدا خواهند کرد و با بومی‌سازی این فناوری، به ماهواره بومی ایرانی دست خواهند یافت.
گفتنی است، روز گذشته شماری از شرکت‌های خدمات‌دهنده ماهواره بر اثر فشار تحریم‌های جهانی و آمریکا، پخش کانال‌های ماهواره‌ای شبکه‌های ایران را متوقف کردند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet