ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/11 14:00:59
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوهکن:

ساماندهی وضعیت اقتصادی مستلزم بکارگیری تیم اقتصادی هماهنگ در کابینه دولت یازدهم است

دبیرکل جامعه نمایندگان ادوار گفت: ساماندهی وضعیت اقتصادی مستلزم بکارگیری یک تیم اقتصادی هماهنگ و قوی در کابینه دولت یازدهم است.
ساماندهی وضعیت اقتصادی مستلزم بکارگیری تیم اقتصادی هماهنگ در کابینه دولت یازدهم است دبیرکل جامعه نمایندگان ادوار گفت: ساماندهی وضعیت اقتصادی مستلزم بکارگیری یک تیم اقتصادی هماهنگ و قوی در کابینه دولت یازدهم است. https://cdn.icana.ir/d/019/31868.jpg ساماندهی,وضعیت,اقتصادی,مستلزم,بکارگیری,تیم,اقتصادی,هماهنگ,در,کابینه,دولت,یازدهم,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ "محسن کوهکن" دبیرکل جامعه نمایندگان ادوار با اشاره به اولویت‌های دولت یازدهم گفت: حاصل جمع و برآیند اکثر نظرسنجی‌ها حاکی از آن است که یکی از مطالبات اولیه مردم رسیدگی و سر و سامان دادن به وضعیت اقتصادی است و این امر کاملا بدیهی و مشهود است.

دبیرکل جامعه نمایندگان ادوار تصریح کرد: توجه به مسائل اقتصادی به دلیل ملموس بودن در زندگی روزمره عموم مردم، در صدر مطالبات از دولت یازدهم قرار دارد.

کوهکن اظهار داشت: ساماندهی وضعیت اقتصادی مستلزم بکارگیری یک تیم اقتصادی هماهنگ و قوی در کابینه دولت یازدهم است.

وی ادامه داد: ضرورت ایجاب می‌کند که دولت یازدهم ضمن بهره گیری از راهکارهای کوتاه مدت و ضربتی، با ترسیم یک استراتژی بلندمدت موج نقدینگی را به سمت بخش تولید هدایت کند و به این ترتیب از آثار تورمی نقدینگی بکاهد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری در پایان خاطرنشان کرد: به منظور بهبود شرایط اقتصادی، کاهش نرخ بیکاری و کاهش هزینه‌های تولید باید مدنظر تیم اقتصادی دولت یازدهم قرار گیرد./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet