هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
صادقی:

نمایندگان مجلس نیمه شهریور هم به تعطیلات تابستانه می روند

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به آغاز تعطیلات یک ماهه تابستانه مجلس گفت: دور دوم تعطیلات تابستانی نمایندگان نیمه دوم شهریور ماه خواهد بود.
سه‌شنبه 11 تیر 1392 ساعت 14:05
نمایندگان مجلس نیمه شهریور هم به تعطیلات تابستانه می روند عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به آغاز تعطیلات یک ماهه تابستانه مجلس گفت: دور دوم تعطیلات تابستانی نمایندگان نیمه دوم شهریور ماه خواهد بود. http://cdn.icana.ir/d/019/39731.jpg نمایندگان,مجلس,نیمه,شهریور,هم,به,تعطیلات,تابستانه,می,روند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ضرغام صادقی عضو هیئت رئیسه مجلس  با اشاره به موکول شدن دیدار نمایندگان با رئیس‌ جمهور منتخب به پس از تعطیلات تابستانی اظهار داشت: زمان و نحوه این دیدار هنوز مشخص نشده است.

وی خاطرنشان کرد:در خصوص انجام این دیدار بعد از تعطیلات تابستانه مجلس برنامه ریزی خواهد شد.

عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به آغاز تعطیلات تابستانه نمایندگان ملت، درباره زمان دور دوم تعطیلات تابستانی آنها، گفت: دور دوم تعطیلات تابستانی مجلس احتمالاً نیمه دوم شهریورماه یعنی بعد از استقرار دولت جدید و رأی اعتماد به کابینه یازدهم خواهد بود.

صادقی همچنین به کمیته مشترکی که قرار بود بین مجلس و دولت جدید برای رایزنی درباره کابینه آینده تشکیل شود اشاره و تصریح کرد: هنوز هیچ کمیته‌ای بین مجلس و دولت جدید که نقش واسطه‌ای برای رایزنی درباره کابینه آینده داشته باشد، تشکیل نشده است.

به گزارش فارس،وی یادآور شد: ما ترجیح می‌دهیم رئیس ‌جمهور منتخب، همکارانش را خودش انتخاب کند اما انتظارمان این است افرادی انتخاب شوند که معتدل و از جناح‌های مختلف سیاسی و در عین حال توانمند و کارآمد باشند و برای رفع مشکلات مردم گام بردارند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000