ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/11 15:03:00
سرویس اقتصادی
سبحانی فر با اشاره به جزئیات جلسه دیروز با مدیران وزارت ارتباطات خبر داد:

کلیات طرح جامع ارتباطات و فناوری اطلاعات بررسی شد

رئیس کمیته ICTمجلس از برگزاری جلسه کارگروه ارتباطات مجلس با مدیران و معاونان وزارت ارتباطات و فناروی اطلاعات و همچنین فعالان بخش خصوصی در این حوزه در روز گذشته خبر داد و گفت: در این نشست کلیات طرح ارتباطات و فناوری اطلاعات بررسی و مسئولان دستگاه های ذیربط پیشنهادات خود را برای ایجاد یک طرح جامع ارائه دادند.
کلیات طرح جامع ارتباطات و فناوری اطلاعات بررسی شد رئیس کمیته ICTمجلس از برگزاری جلسه کارگروه ارتباطات مجلس با مدیران و معاونان وزارت ارتباطات و فناروی اطلاعات و همچنین فعالان بخش خصوصی در این حوزه در روز گذشته خبر داد و گفت: در این نشست کلیات طرح ارتباطات و فناوری اطلاعات بررسی و مسئولان دستگاه های ذیربط پیشنهادات خود را برای ایجاد یک طرح جامع ارائه دادند. https://cdn.icana.ir/d/019/28424.jpg کلیات,طرح,جامع,ارتباطات,و,فناوری,اطلاعات,بررسی,شد Icana

رمضانعلی سبحانی فر در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت درباره نشست روز گذشته با مسئولان وزارت ارتباطات و فناری اطلاعات درباره بررسی طرح جامع ارتباطات و فناروی اطلاعات تصریح کرد: کلیات این طرح در کمیسیون صنایع و معادن تصویب و به کارگروه ارتباطات مجلس ارجاع شد که در این راستا قرار شد جلساتی با برخی معاونان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، بخش خصوصی، صاحبنظران ودانشگاهیان  به منظور تبادل نقطه نظرات و پیشنهادات برای این طرح برگزار کنیم که یک جلسه در این راستا روز گذشته برگزار شد.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موارد مطرح شده در جلسه مذکور افزود: کلیات طرح جامع ارتباطات و فناوری بررسی و قرار شد مسئولان و مدیران دستگاه های ذیربط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و  فعالان بخش خصوصی نقطه نظرات خود را در حوزه های مختلف در جلساتی که در آینده تشکیل خواهد شد، برای ایجاد یک طرح جامع ارائه دهند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به کلیات طرح جامع ارتباطا و فناوری اطلاعات گفت: بخشی از طرح در خصوص تشکیل یک ساختار سازمانی موفق است که احتمالا سازمان های جدیدی در این مجموعه ایجاد می شود.

وی ادامه داد: همچنین سازمان هایی مانند سازمان فضایی، مرکز تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات که در گذشته زیر مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بوده اند و به بخش های دیگر انتقال یافتند مجدد در زیر مجموعه وزارت ارتباطات قرار می گیرند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با اشاره به سایر محورهای طرح جامع ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: محور حقوقی یکی دیگر از موارد طرح مذکور است که در این راستا در بخش هایی خلاء های قانونی دیده می شود؛ علاوه بر اینکه بخش های نظارتی و کنترلی کمرنگ است و باید بیشتر به این امور پرداخته شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس خاطرنشان کرد: حقوق و وظایف دولت به سرویس دهندگان و اپراتورها، حقوق سرویس دهندگان و اپراتورها به دولت، حقوق خدمات دهندگان در مقابل کاربران و حقوق کاربران در مقابل خدمات دهندگان نیز از محورهای دیگر طرح ارتباطات و فناوری اطلاعات است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet