عید سعید غدیرخم
1392/04/11 15:36:44
سرویس سیاسی
نکو:

فردا مواردتخلف درانتخابات شوراهای استان تهران به هیأت مرکزی نظارت ارسال می‌شود

عضو هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای استان تهران از ارسال موارد تخلف در انتخابات شوراهای استان تهران به هیأت مرکزی نظارت خبر داد.
فردا مواردتخلف درانتخابات شوراهای استان تهران به هیأت مرکزی نظارت ارسال می‌شود عضو هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای استان تهران از ارسال موارد تخلف در انتخابات شوراهای استان تهران به هیأت مرکزی نظارت خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/39382.jpg فردا,مواردتخلف,درانتخابات,شوراهای,استان,تهران,به,هیأت,مرکزی,نظارت,ارسال,می‌شود Icana

ابراهیم نکو در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جلسات هیئت عالی نظارت استان تهران به منظور بررسی صحت و سقم انتخابات شوراها در این استان گفت: اعضای هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان تهران توضیحاتی از سوی هیئت نظارت شهرشتانها، بازرسان و گزارشات واصله در خصوص تخلفات را استماع کرد‌ه‌اند و امشب یا فردا صبح، پس از جمع‌بندی مستندات، رای گیری در خصوص ابطال یا تایید نتایج انتخابات شوراها در این استان را انجام خواهند داد.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی افزود: نتایجی که به تأیید هیئت نظارت استان تهران برسد، منتخبان به شورا ورود پیدا خواهند کرد و در سایر موارد، گزارش مربوطه، فردا (چهارشنبه) به هیئت مرکزی نظارت ارسال می‌شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: اگرچه شاکیان در برخی حوزه‌ها درخواست ابطال داشته‌اند ولی تصمیم‌گیری نهایی بر اساس مستندات و مدارک و رای هیئت عالی نظارت استان انجام می‌شود.

هیئت‌های عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان تا 17 تیر مهلت دارند تا نتایج رسیدگی‌های خود به تخلفات را به هیئت مرکزی نظارت ارسال کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet