عید سعید غدیرخم
1392/04/11 16:44:17
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رحماندوست:

سیاست دستکش مخملی بر دست چندنی آمریکا تغییر نکرده است

نماینده مردم تهران درباره جنایت آمریکا در هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری ایرباس کشورمان، گفت: نفس این کار نشان می‌دهد این آمریکا همان آمریکای جنایت‌کار است چرا که آنها یک هواپیمای مسافربری را آگاهانه مورد هدف قرار دادند.
سیاست دستکش مخملی بر دست چندنی آمریکا تغییر نکرده است نماینده مردم تهران درباره جنایت آمریکا در هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری ایرباس کشورمان، گفت: نفس این کار نشان می‌دهد این آمریکا همان آمریکای جنایت‌کار است چرا که آنها یک هواپیمای مسافربری را آگاهانه مورد هدف قرار دادند. https://cdn.icana.ir/d/019/21798.jpg سیاست,دستکش,مخملی,بر,دست,چندنی,آمریکا,تغییر,نکرده,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛مجتبی رحماندوست نماینده مردم تهران در مجلس، درباره جنایت آمریکا در هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری ایرباس کشورمان، اظهار داشت: نفس این کار نشان می‌دهد این آمریکا همان آمریکای جنایت‌کار است چرا که آنها یک هواپیمای مسافربری را آگاهانه مورد هدف قرار داده و نه‌تنها هیچ‌گاه ادعا نکردند که کارشان اشتباه بوده است بلکه به فرمانده آن نیز درجه دادند.

رحماندوست با اشاره به تعبیر مقام معظم رهبری در خصوص آمریکا ادامه داد: آمریکا دستکش مخملی بر روی دست چندنی خود دارد و ریشه رفتار آنها همین است.

به گزارش فارس،وی ضمن تقدیر از زنده نگه داشتن یاد شهدای هواپیمای مسافربری افزود: زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست و ملت ایران حقانیت «نه» خود به آمریکا را به همه جهانیان نشان داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet