هدر اصلی
1392/04/11 16:47:15
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جهانگیرزاده:

ساقط کردن هواپیمای ایرانی ماهیت واقعی آمریکایی‌ها را برملا کرد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: ساقط کردن هواپیمای مسافربری ایرانی در ۱۲ تیر ۶۷ توسط ناو جنگی آمریکایی چهره واقعی سردمداران کاخ سفید را به همگان نشان داد.
ساقط کردن هواپیمای ایرانی ماهیت واقعی آمریکایی‌ها را برملا کرد عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: ساقط کردن هواپیمای مسافربری ایرانی در ۱۲ تیر ۶۷ توسط ناو جنگی آمریکایی چهره واقعی سردمداران کاخ سفید را به همگان نشان داد. https://cdn.icana.ir/d/019/20771.jpg ساقط,کردن,هواپیمای,ایرانی,ماهیت,واقعی,آمریکایی‌ها,را,برملا,کرد Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛جواد جهانگیرزاده عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: سرنگونی هواپیمای ایرباس ایرانی با 298 مسافر در 12 تیر 67 توسط ناو جنگی آمریکایی در خلیج فارس جزو مواردی است که رفتار کاملا متناقض آمریکایی‌ها را نشان می‌دهد.
وی افزود: آنها با ادعای مبارزه با تروریسم، تمام امکانات خود را بسیج می کنند و یک شهر را به حالت تعطیل درمی‌آورند یا با تحریک افکار عمومی و لشکرکشی و جنگ‌افروزی دو نفر را دستگیر می‌کنند اما خیلی راحت تعدادی از مسافران بی‌ گناه کشورمان را به شهادت رساندند.

جهانگیرزاده با بیان اینکه آمریکایی‌ها به فرمانده ناو خود که هواپیمای مسافربری ایران را مورد حمله قرار ‌داد مدال افتخار دادند، تصریح کرد: این رفتارها نشانگر حقیقت کلام امام درباره خوی آمریکایی‌هاست که پایانی ندارد.

به گزارش فارس،این عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اینکه بعد از گذشت بیش از 20 سال از حادثه ساقط کردن هواپیمای مسافربری ایرانی هنوز واکنش مناسبی از سوی آمریکایی‌ها ندیده‌ایم، گفت: این رفتارها برای کسانی که در داخل سنگ غرب را به سینه می زنند، بهترین گواه است تا چهره واقعیت آمریکا را مشاهده کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet