ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/11 16:48:06
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جعفرزاده ایمن آبادی:

مجمع ایثارگران مجلس با عضویت ۱۵ نماینده تشکیل می‌شود

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس‌ از تشکیل مجمع ایثارگران در قوه مقننه با عضویت ۱۵ نماینده خبر داد.
مجمع ایثارگران مجلس با عضویت ۱۵ نماینده تشکیل می‌شود عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس‌ از تشکیل مجمع ایثارگران در قوه مقننه با عضویت ۱۵ نماینده خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/25005.jpg مجمع,ایثارگران,مجلس,با,عضویت,۱۵,نماینده,تشکیل,می‌شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به تشکیل مجمع ایثارگران در مجلس در آینده نزدیک، گفت: براساس تصمیمی که در فراکسیون اتخاذ شده، مجمع ایثارگران با عضویت 15 نماینده از کمیسیون‌های اجتماعی و بهداشت و درمان و نیز فراکسیون ایثارگران مجلس تشکیل می‌شود.
وی ادامه‌داد: مجمع ایثارگران مجلس با هماهنگی هیئت رئیسه، به زودی تشکیل می‌شود تا فراکسیون، گزارش‌های مربوط به ایثارگران را از طریق این مجمع به هیئت رئیسه منتقل کند، البته تشکیل نهایی آن منوط به نظر رئیس مجلس است.
عضو شورای مرکزی فراکسیون ایثارگران مجلس در ادامه با اشاره به مشکلاتی که جانبازان و ایثارگران با آن روبرو هستند، گفت: تشکیل این مجمع در قوه مقننه برای پیگیری امور ایثارگران باعث می‌شود تا امور روند بهتری داشته و کمکی برای حل مشکلات آن‌ها باشد.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس‌ در ادامه با بیان اینکه اقدامات مجلس در زمینه بودجه اختصاص یافته به ایثارگران در بودجه امسال نسبت به سال‌‌های قبل بهتر بوده است، افزود: اقداماتی که در بودجه 92 در خصوص توجه به ایثارگران و جانبازان مورد توجه قرار گرفت، در 34 سال پس از پیروزی انقلاب بی سابقه بوده است که این اقدامات باید در سال‌‌های آینده نیز تداوم باید.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی در ادامه از تعیین اعضای جدید هیئت رئیسه فراکسیون ایثارگران مجلس در هفته آینده و پس از تعطیلات تابستانی مجلس خبر داد و گفت: اعضای جدید هیئت رئیسه فراکسیون ایثارگران در جلسه هفته آینده این فراکسیون مشخص می‌شود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet