خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1392/04/12 08:51:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قاضی‌پور با انتقاد از عملی نشدن وعده‌های وزیر صنعت، معدن و تجارت:

افراد دیگری در وزارتخانه‌های دولت دهم تصمیم‌گیرنده بوده‌اند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از عملکرد وزیری که وعده مهار گرانی در بازار را داد د، گفت: دولت احمدی‌نژاد استقلالی به وزاری خود نداد تا آنها بتوانند به وعده‌های خود جامه عمل بپوشانند.
افراد دیگری در وزارتخانه‌های دولت دهم تصمیم‌گیرنده بوده‌اند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از عملکرد وزیری که وعده مهار گرانی در بازار را داد د، گفت: دولت احمدی‌نژاد استقلالی به وزاری خود نداد تا آنها بتوانند به وعده‌های خود جامه عمل بپوشانند. https://cdn.icana.ir/d/019/7762.jpg افراد,دیگری,در,وزارتخانه‌های,دولت,دهم,تصمیم‌گیرنده,بوده‌اند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ نادر قاضی‌پورعضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس  با یادآوری جلسه رأی اعتماد وزیر صنعت، معدن و تجارت در مجلس، افزود: در آن روز غضنفری وعده‌های بسیاری داد و محور‌های بیست‌گانه‌ای را برای بهبود اوضاع اقتصادی کشور مطرح کرد که تاکنون هیچ کدام عملیاتی نشده است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که حضور وزیر در وزارتخانه‌ها برای دولت دهم هیچ اهمیتی نداشت، افزود: افراد دیگری به عنوان وزیر در وزارتخانه‌های دولت دهم تصمیم‌گیرنده بوده‌اند و عدم استقلال وزرا، دستگاه‌های اجرایی را از رسیدن به اهداف مورد نظر آنها دور کرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از عملکرد وزیری که وعده مهار گرانی در بازار را داد و عکس آن عمل کرد، گفت: دولت احمدی‌نژاد استقلالی به وزاری خود نداد تا وزرا بتوانند به وعده‌های خود جامه عمل بپوشانند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با انتقاد از وعده‌های بی‌عمل دولت دهم، تصریح کرد: دولت دهم و کابینه‌ آن مطرح کردن محور را مهم‌تر از اجرای اهداف قلمداد کردند.
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، با اشاره به عدم تحقق محور‌های بیست‌گانه وزیر صنعت، معدن و تجارت در روز اخذ رأی اعتماد از نمایندگان ملت از جمله تحقق تولید ملی، رسیدن به خودکفایی،‌جلوگیری از تعطیلی کارخانجات و کاهش قیمت‌ها،‌ افزود: متأسفانه نتیجه وعده‌های وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکنون هر چیزی غیر از وعده‌هایی است که داده بود.

قاضی‌پور با اشاره به دخالت‌های غیر کارشناسی دولت در تمامی زمینه‌ها و اخذ تصمیمیات دور از منطق، گفت: علت محقق نشدن وعده‌های بسیاری از وزیران در خصوص بهبود اوضاع کشور دولت و عملکرد اوست.

به گزارش  مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)،عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، یادآور شد: دخالت همه‌جانبه دولت در تمامی سازمان‌ها آفتی است که اکنون دامن اقتصاد کشور در تمامی ابعاد را گرفته است./

پایان پیام
 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet