ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/12 08:57:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کائیدی با اشاره به گرانی و کمبود دارو :

مشکلات بیماران با وعده‌های مسئولان وزارت بهداشت حل نمی‌شود

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه کمبود دارو و گرانی آن با حذف ارز مرجع شدت می‌گیرد، گفت: مشکلات بیماران با وعده و وعید مسئولان حل نمی‌شود.
مشکلات بیماران با وعده‌های مسئولان وزارت بهداشت حل نمی‌شود عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه کمبود دارو و گرانی آن با حذف ارز مرجع شدت می‌گیرد، گفت: مشکلات بیماران با وعده و وعید مسئولان حل نمی‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/40976.jpg مشکلات,بیماران,با,وعده‌های,مسئولان,وزارت,بهداشت,حل,نمی‌شود Icana

به گزارش گوه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ علی کائیدی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با تأکید بر اینکه طبق گفته وزیر بهداشت و درمان 2 هزار و دویست میلیارد تومان از سوی دولت برای تأمین داروی مورد نیاز کشور اختصاص یافته است، افزود: با در نظر گرفتن کمکی که وزیر بهداشت مدعی است دولت به این بخش کرده نباید کمبودی در زمینه دارو‌های مصرفی مردم وجود داشته باشد.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی، با بیان این مطلب که کمک دولت به بخش بهداشت و درمان و برای تأمین داروی مورد نیاز کشور در حد حرف بوده است، تصریح کرد: تناقض در سخنان مسئولان وزارت بهداشت و درمان در خصوص کمبود 212 قلم دارو از یک سو و کمک دولت برای تأمین دارو از سوی دیگرنشان از سردرگمی مسئولان است.

وی ادامه داد: بین سخنان متناقض مسئولان در خصوص کمبود دارو و کمک دولت برای تأمین آن بیماران هستند که رنج بسیاری را متحمل می‌شوند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، با بیان اینکه 2 هزار و دویست میلیارد تومانی که وزارت بهداشت معتقد است دولت به برای تأمین دارو به آن کمک کرده است، می‌تواند رنج بسیاری از بیماران را کاهش دهد، تصریح کرد: یا کمکی از سوی دولت برای تأمین دارو داده نشده یا داده شده و محل هزینه کرد آن مشخص نیست.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان این مطلب که مشکلات بیماران در خصوص تأمین دارو‌های مورد نیاز خود با وعده و وعید مسئولان حل نمی‌شود، عنوان کرد: دستور حذف ارز مرجع نیز تأمین دارو را با مشکلات متعددی مواجه خواهد کرد.

به گزارش  مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)،عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با یادآوری افزایش هر روزه قیمت دارو‌ها در بازار، تصریح کرد: نبود نظارت بر دارو‌خانه‌ها امکان احتکار دارو با هدف سودبری بیشتر را افزایش می‌دهد که تنها راه مبارزه با این پدیده رفع کمبود‌هاست./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet