عید سعید غدیرخم
1392/04/12 09:04:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بائوج‌لاهوتی با غیر کارشناسی خواندن جداسازی وزارت مسکن و راه:

دولت باید از تصدی‌گری بر وزارتخانه‌ها دست بردارد

عضو کمیسیون عمران مجلس جداسازی وزارت راه و مسکن را غیر منطقی خواند و گفت: دولت باید از تصدی‌گری بر وزارتخانه‌ها دست بردارد.
دولت باید از تصدی‌گری بر وزارتخانه‌ها دست بردارد عضو کمیسیون عمران مجلس جداسازی وزارت راه و مسکن را غیر منطقی خواند و گفت: دولت باید از تصدی‌گری بر وزارتخانه‌ها دست بردارد. https://cdn.icana.ir/d/019/9393.jpg دولت,باید,از,تصدی‌گری,بر,وزارتخانه‌ها,دست,بردارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ مهرداد بائوج‌لاهوتی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه ادغام وزارت مسکن و راه با یکدیگر طی کار‌های کارشناسی بسیار صورت گرفته است، افزود: جداسازی این دو وزارت‌خانه از هم اقدام مفیدی بود و با جداسازی این وزارتخانه‌ها فعالیت کارشناسانه مجلس درباره این ادغام صورت گرفته زیر سؤال می‌رود.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به وظایف وزارت مسکن و شهرسازی، تصریح کرد: سیاست‌گذاری در بخش مسکن و شهرسازی از وظایف این وزارت‌خانه بوده و به این ترتیب وظیفه‌ای وجود ندارد که نیاز به جداسازی وزارت‌خانه‌‌ها برای بهبود اوضاع باشد.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه جداسازی وزارت راه و مسکن امری غیر منطقی است و نباید صورت بگیرد، گفت: یک سال کار کارشناسی در خصوص ادغام این دو وزارت‌خانه در مجلس صورت گرفته که در صورت جداسازی آن‌ها تمامی ‌تلاش‌ها ضایع می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان این مطلب که با ادغام وزارت مسکن و راه بودجه هیچ کدام فدای دیگری نشده است، تصریح کرد: ادغام صورت گرفته در خصوص وزارت راه و مسکن برای بهبود شرایط انجام شده است.

وی ادامه داد: جداسازی وزارت مسکن و راه در حد پیشنهاد بوده و با مخالفت‌های شدید نمایندگان امید است که رأی نیاورده و به این ترتیب زحمات یک‌ساله کارشناسان در خصوص این ادغام زیر‌سوال نرود.

به گزارش  مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)،عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، با بیان این مطلب که تفکر دولتی باید از سیاست‌گذاری در خصوص ادغام یا انفصال وزارت‌خانه‌ها برداشته شود، گفت: دولت باید از حالت تصدی‌گری بر وزارت‌خانه‌ها دست بردارد تا توفیق در آن‌ها صورت بگیرد./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet