هدر اصلی
1392/04/12 09:38:19
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حقیقت‌پور:

هدف قراردادن هواپیمای مسافربری توسط آمریکا نمونه آشکار تروریسم دولتی است

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری ایران توسط ناو آمریکایی در ۱۲ تیر ۶۷ نمونه آشکار تروریسم دولتی است و مردم در طول تاریخ در خصوص این جنایت تاریخی قضاوت و آن را محکوم خواهند کرد.
هدف قراردادن هواپیمای مسافربری توسط آمریکا نمونه آشکار تروریسم دولتی است نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری ایران توسط ناو آمریکایی در 12 تیر 67 نمونه آشکار تروریسم دولتی است و مردم در طول تاریخ در خصوص این جنایت تاریخی قضاوت و آن را محکوم خواهند کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/21799.jpg هدف,قراردادن,هواپیمای,مسافربری,توسط,آمریکا,نمونه,آشکار,تروریسم,دولتی,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ منصور حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل، نمین و سرعین در خانه ملت، با بیان اینکه هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری ایران توسط ناو آمریکایی وینسنس در 12 تیر 1367 نمونه آشکار تروریسم دولتی اظهار داشت: این اقدام به این منظور که روند جنگ که به نفع جمهوری اسلامی ایران در منطقه رقم می‌خورد متوقف شود، و تغییر موازنه جنگ به نفع عراق توسط و با ورود مستقیم آمریکا به جنگ انجام شد.

وی افزود: پیش از این اقدام حمایت آمریکا و کشورهای غربی از عراق در جنگ در سایه و به صورت پنهان صورت می‌گرفت اما در این مقطع با ورود مستقیم به جنگ حمایت آشکار خود از عراق را اعلام کردند و صراحتا نیز خود این اقدامات را بر عهده گرفتند.

به گزارش فارس ،نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: تشویق فرمانده ناو وینسنس توسط دولت آمریکا و دادن مدال افتخار به وی اوج دیوانگی و مستی آمریکایی‌ها را به نمایش می‌گذارد. این اقدام به عنوان یک لکه سیاه در طول تاریخ ثبت خواهد شد و افراد در طول اعصار هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری ایران توسط آمریکا را مورد قضاوت قرار داده و آن را محکوم خواهند کرد.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet