هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
آقامحمدی:

صدای عدالت ایران با قطع ماهواره‌ خاموش‌شدنی نیست

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: فرهنگ انقلاب اسلامی ایران در دنیا رسوخ کرده و غرب با قطع ماهوار‌ه‌های ایرانی نمی‌تواند جلوی صدای حق و عدالت جمهوری اسلامی ایران را بگیرد.
چهارشنبه 12 تیر 1392 ساعت 09:50
صدای عدالت ایران با قطع ماهواره‌ خاموش‌شدنی نیست عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: فرهنگ انقلاب اسلامی ایران در دنیا رسوخ کرده و غرب با قطع ماهوار‌ه‌های ایرانی نمی‌تواند جلوی صدای حق و عدالت جمهوری اسلامی ایران را بگیرد. http://cdn.icana.ir/d/019/27138.jpg صدای,عدالت,ایران,با,قطع,ماهواره‌,خاموش‌شدنی,نیست Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛‌ "ابراهیم آقا‌محمدی" نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس با اشاره به قطع پخش شبکه‌های ماهواره‌ای ایران توسط شرکت خدمات ماهواره‌ای اروپایی و آمریکایی گفت: این اقدامات از سوی غرب نشانگر این است که ادعای آن‌ها در بحث حقوق بشر و آزادی بیان دروغی بیش نیست.

 وی ادامه داد: حقوق بشرِ تعریف شده از سوی غرب فقط در راستای منافع خود آن‌ها است و غرب به  هر صدایی که بیانگر حق و عدالت باشد و جنایات آن‌ها را نشان دهد روی خوش نشان نمی‌دهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تصریح کرد: غرب با تکیه بر آزادی بیان به راحتی به ائمه اطهار (ع) اهانت می‌کند اما تحمل اینکه با صدای منطقی و استدلال به چالش کشیده شود را ندارد.

آقا‌محمدی ادامه داد: صدای جمهوری اسلامی ایران که منادی عدالت، ظلم‌ستیزی و بیان حقیقت است ریا‌کاری غرب را افشا می‌کند و آنها در‌صددند با قطع شبکه‌های ماهواره‌ای ایران جلوی ترویج عدالت را بگیرند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، وی در پایان خاطرنشان کرد: فرهنگ انقلاب اسلامی در دنیا رسوخ کرده و غرب با قطع ماهوار‌ه‌های ایرانی نمی‌تواند جلوی صدای جمهوری اسلامی ایران را بگیرد./
پایان پیام
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000