هدر اصلی
1392/04/12 10:00:54
سرویس دیگر رسانه‌ها_
زاهدی خبر داد:

لحاظ 85 درصدی سوابق تحصیلی برای پذیرش دانشجو

رئیس کمیسون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: با تصویب طرح حذف کنکور سابقه تحصیلی دانشجویان در سال اول ۲۵ درصد و در طول ۵ سال به ۸۵ درصد برای ورودی‌ به دانشگاه خواهد رسید.
لحاظ 85 درصدی سوابق تحصیلی برای پذیرش دانشجو رئیس کمیسون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: با تصویب طرح حذف کنکور سابقه تحصیلی دانشجویان در سال اول 25 درصد و در طول 5 سال به 85 درصد برای ورودی‌ به دانشگاه خواهد رسید. https://cdn.icana.ir/d/019/40744.jpg لحاظ,85,درصدی,سوابق,تحصیلی,برای,پذیرش,دانشجو Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمد مهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس  پیرامون روند حذف کنکور گفت: طرح یک فوریتی حذف کنکور در کمیسیون آموزش حدود 2 ماه پیش تصویب و به چاپ رسیده است و پس از تعطیلات تابستانی مجلس این طرح در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی افزود: حذف کنکور بستگی به این دارد که این طرح به چه صورتی به تصویب مجلس برسد. اگر طرح تصویب شود، موارد آن از سال آینده اعمال خواهد شد.

محمد مهدی زاهدی در ادامه تصریح کرد: با تصویب این طرح، سابقه تحصیلی دانشجویان در سال اول 25 درصد و در طول 5 سال به 85 درصد برای ورودی‌ به دانشگاه  خواهد رسید.

به گزارش فارس،رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان سخنان خود متذکر شد: البته در برخی رشته‌ها که پرمتقاضی هستند، صرف سابقه تحصیلی ملاک قرار نخواهد گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet