ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/12 10:03:49
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حقیقت‌پور:

قطع پخش برنامه از ماهواره‌های ایرانی بیانگر برنده‌بودن ایران در رقابت رسانه‌ای است

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه قطع پخش برنامه از ماهواره‌های ایرانی بیانگر برنده‌بودن ایران در رقابت رسانه‌ای است، گفت: اقدامات ما به قدری اثر‌بخش است که غربی‌ها نمی‌توانند فعالیت رسانه‌های راستگو را تحمل کنند.
قطع پخش برنامه از ماهواره‌های ایرانی بیانگر برنده‌بودن ایران در رقابت رسانه‌ای است عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه قطع پخش برنامه از ماهواره‌های ایرانی بیانگر برنده‌بودن ایران در رقابت رسانه‌ای است، گفت: اقدامات ما به قدری اثر‌بخش است که غربی‌ها نمی‌توانند فعالیت رسانه‌های راستگو را تحمل کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/36751.jpg قطع,پخش,برنامه,از,ماهواره‌های,ایرانی,بیانگر,برنده‌بودن,ایران,در,رقابت,رسانه‌ای,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛منصور حقیقت‌پور نماینده اردبیل، سرعین و نمین در مجلس  با اشاره به حذف شبکه‌های پرس‌تی‌وی و العالم و چند شبکه دیگر ماهواره‌ای گفت: این مسئله بیانگر این است که غربی‌ها ظرفیت افشای دروغ‌پردازی‌های آنان و ادعای آزادی بیان را ندارند و صحبت‌هایشان بی‌پایه و اساس است.

وی ادامه داد: غربی‌ها هزاران مرکز سخن‌پراکنی و فضای مجازی را بر علیه ما سازماندهی کردند اما تحمل چند شبکه‌ ما را ندارند.

حقیقت‌پور با بیان اینکه این‌گونه مسائل بیانگر برنده بودن ایران در رقابت رسانه‌ای است، تصریح کرد: اقدامات ما به قدری اثر‌بخش است که غربی‌ها نمی‌توانند فعالیت رسانه‌های راستگو را تحمل کنند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مطمئنا ما به فناوری ماهواره نیز دست پیدا خواهیم کرد و اینگونه نیست که آمریکایی‌ها مالک بلامنازع جهان باشند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،وی در پایان خاطرنشان کرد: جنبه حقوقی این مسئله قطعا توسط وزارت خارجه پیگیری خواهد شد زیرا باید ناکارآمدی این‌گونه معاملات و معادلات بین‌المللی را نشان داد./


پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet