ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/12 10:07:26
سرویس دیگر رسانه‌ها_
صابری خبرداد:

پس از تعطیلات مجلس، کنکور به صحن علنی می‌آید

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت:پس از پایان تعطیلات این هفته‌ ی مجلس در اولین جلسه صحن علنی طرح سنجش و پذیرش دانشجو نهایی و ابلاغ می‌شود.
پس از تعطیلات مجلس، کنکور به صحن علنی می‌آید عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت:پس از پایان تعطیلات این هفته‌ ی مجلس در اولین جلسه صحن علنی طرح سنجش و پذیرش دانشجو نهایی و ابلاغ می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/1629.jpg پس,از,تعطیلات,مجلس،,کنکور,به,صحن,علنی,می‌آید Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ رضا صابری، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار داشت: تمام نمایندگان تلاش می‌کنند که طرح سنجش و پذیرش دانشجو پس از تعطیلات در صحن علنی، نتیجه بررسی طرح سنجش و پذیرش دانشجو را نهایی می‌کنند.

وی گفت: این مصوبه سریعتر باید از مجلس عبور و به سازمان سنجش برسد تا سازمان سنجش فرصت کافی برای بررسی و اجرای آن داشته باشد.

وی با بیان اینکه سازمان سنجش تعیین کننده است که کدام رشته‌ها آزمون عمومی می‌خواهد و کدامیک آزمون تخصصی خاطر نشان کرد: این طرح با درخواست فوریت در نوبت زودتری از سایر طرح‌ها به صحن می‌آید و به همین زودی تکلیف آن روشن می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،صابری تصریح کرد: این طرح اگرچه نمی‌تواند حتی در صورت اجرایی شدن طرح سنجش و پذیرش دانشجو را منتفی سازد اما قادر خواهد بود در بیش از 85 درصد رشته‌ها کنکور را کنار گذاشته و براساس سابقه تحصیلی سه سال متوسطه عمل کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet