ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/12 10:11:05
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بیاتیان:

روحانی از ظرفیت جوانان درکابینه استفاده کند

نماینده مردم بیجار در مجلس،گفت:دولت گرچه شعار استفاده از ظرفیت جوانان و نخبگان را نداد اما باید به آن عمل کند و استفاده از نسل سوم و چهارم انقلاب یک سرمایه گذاری در بحث مدیریتی کشور است.
روحانی از ظرفیت جوانان درکابینه استفاده کند نماینده مردم بیجار در مجلس،گفت:دولت گرچه شعار استفاده از ظرفیت جوانان و نخبگان را نداد اما باید به آن عمل کند و استفاده از نسل سوم و چهارم انقلاب یک سرمایه گذاری در بحث مدیریتی کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/21187.jpg روحانی,از,ظرفیت,جوانان,درکابینه,استفاده,کند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ محمد بیاتیان عضو کمیسیون صنایع مجلس در خصوص اولویت های دولت آینده گفت: اگر بخواهیم حماسه اقتصادی رقم بزنیم باید فکری برای کسب و کار داشته باشیم و سرمایه هایی که به صورت کاذب در بازار سکه و طلا خودرو و بعضا برای ملتهب کردن قیمت های مسکن وارد این بازارها شده است را مدیریت کنیم.

وی اظهار داشت: البته افزایش قیمت در این بازارها کم کم در حال ته نشین شدن است و باید این سرمایه ها به درستی به سمت فضای کسب و کار و تولید سوق داده شود تا رونق اقتصادی در کشور بوجود آید.

عضو کمیسیون صنایع با بیان این که دولت آینده باید از مدیران پاک دست توانمند بدون حاشیه و از کسانی که اهل فتنه نبودند و هیچ حاشیه ای مترتب آن ها نیست استفاده کند، گفت: دولت باید به نکته مهمی که شعارش را نداد یعنی استفاده از جوان ها و نخبگان جامعه در کابینه عمل کند.

به گزارش فارس،نماینده مردم بیجار در ادامه افزود: استفاده از جوانان و نخبگان به خصوص نسل سوم و چهارم انقلاب می تواند یک سرمایه  گذاری در بحث مدیریتی کشور باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet