ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/12 10:23:11
سرویس دیگر رسانه‌ها_
احمدی:

شلیک به هواپیمای مسافربری نمونه حمایت عملی آمریکا از صدام بود

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه ناو آمریکایی تعمداً به هواپیمای مسافربری ایرانی شلیک کرد، این اقدام را نمونه‌ای از حمایت‌های عملی آمریکا از صدام دانست.
شلیک به هواپیمای مسافربری نمونه حمایت عملی آمریکا از صدام بود عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه ناو آمریکایی تعمداً به هواپیمای مسافربری ایرانی شلیک کرد، این اقدام را نمونه‌ای از حمایت‌های عملی آمریکا از صدام دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/20780.jpg شلیک,به,هواپیمای,مسافربری,نمونه,حمایت,عملی,آمریکا,از,صدام,بود Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ حجت‌الاسلام وحید احمدی نماینده کنگاور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سالروز سرنگونی هواپیمای مسافربری ایران در آب‌های خلیج فارس توسط ناو آمریکایی اظهار داشت: این اقدام اوج خصومت و کینه آمریکایی‌ها از ملت ایران را نشان داد.

وی با بیان اینکه هواپیمای مسافربری ایران زمانی توسط آمریکایی‌ها ساقط شد که رزمندگان اسلام پیروزی‌های بزرگی را در جبهه‌ حق علیه باطل کسب کرده بودند، گفت: آمریکایی‌ها برای تحت‌تأثیر قرار دادن پیروزی‌های رزمندگان به هواپیمایی مسافربری شلیک کردند.

احمدی با تأکید بر اینکه ناو آمریکایی با اجازه مقامات این کشور و تعمداً به هواپیمای ایرانی شلیک کرده بود، گفت: شلیک به هواپیمای مسافربری مصداق همراهی با صدام در جنگ تحمیلی علیه ملت ایران بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره تداوم رفتارهای خصمانه آمریکایی ها اظهار داشت: آمریکایی‌ها به دلیل کینه‌توزی نسبت به ملت ما نه تنها هیچ‌گاه از اقدام ضد انسانی خود پشیمان نبوده و عذرخواهی نکردند بلکه به آن افتخار می‌کنند.

وی افزود: آمریکا بزرگ‌ترین حامی تروریسم در جهان است و شرایطی که در عراق، افغانستان و سوریه به وجود آمده، نمونه‌های دیگری از اقدامات تروریستی دولت آمریکاست.

به گزارش فارس،احمدی در پایان با بیان اینکه آمریکایی‌ها پس از جنگ تحمیلی، بیش از گذشته نزد مردم ایران منفور شدند، گفت: نفرت ملت ایران از دولت تروریست آمریکا روز به ‌روز افزایش پیدا می‌کند؛ چرا که حمایت آمریکا از تروریسم در نقاط مختلف جهان محرز است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet