آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
آرین‌منش:

با انتخاب کابینه اعتدال‌گرا همگرایی در کشور محقق خواهد شد

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده سابق مجلس گفت: دولت منتخب به عنوان دولت اعتدال می‌تواند زمینه همگرایی و هماهنگی بین نیروهای مومن و معتقد به نظام جمهوری اسلامی را در عمل با انتخاب یک کابینه اعتدال‌گرا، تخصصی و معتقد به اصول نظام و رهبری محقق کند.
چهارشنبه 12 تیر 1392 ساعت 10:35
با انتخاب کابینه اعتدال‌گرا همگرایی در کشور محقق خواهد شد نماینده سابق مجلس گفت: دولت منتخب به عنوان دولت اعتدال می‌تواند زمینه همگرایی و هماهنگی بین نیروهای مومن و معتقد به نظام جمهوری اسلامی را در عمل با انتخاب یک کابینه اعتدال‌گرا، تخصصی و معتقد به اصول نظام و رهبری محقق کند. http://cdn.icana.ir/d/019/494.jpg با,انتخاب,کابینه,اعتدال‌گرا,همگرایی,در,کشور,محقق,خواهد,شد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمدجواد آرین‌منش،درباره ترکیب کابینه دولت یازدهم اظهار کرد: انتظار این است که یک کابینه هماهنگ شکل بگیرد، اما این بدان معنا نیست که ضرورتا افراد از یک جریان سیاسی گزینش شوند، بلکه می‌توانند افراد معتدل،‌ معتقد به نظام و رهبری که با سیاست‌های رییس جمهور منتخب هماهنگ باشند، در کنار هم قرار بگیرند و با مدیریت صحیح آقای روحانی بتوانند مشکلات کشور را مرتفع کنند.

وی با تاکید بر این‌که سهم‌خواهی دو جناح اصلاح‌طلب و اصول‌گرا در دولت بعدی ایجاد مشکل خواهد کرد، یادآور شد: دولت شرکت سهامی نیست که هر فرد و جریانی بخواهد سهمی را از آن خود کند و طبیعتا این رییس جمهور است که می‌بایست نیروهایی را گزینش کند تا بتوانند او را در مسیر تحقق تعهداتش کمک کنند. لذا سهم‌خواهی نمی‌تواند در دولت آقای روحانی به عنوان یک ارزش تلقی شود.

به گزارش ایسنا،نماینده پیشین مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر نیاز کشور به وحدت و همگرایی در بین نیروها و سلایق سیاسی مختلف خاطرنشان کرد: از آنجا که نام این دولت، دولت اعتدال است و خط مشی‌ آن پرهیز از افراط و تفریط می‌باشد، اگر بتواند این مشی را در کابینه محقق کند و در دستور کار دولت قرار دهد، با توجه به تاثیرپذیری مردم و نهادهای دولتی و عمومی از عملکرد دولت، طبیعتا این اعتدال‌گرایی در همه شئون جامعه تجلی پیدا می‌کند و جامعه را به سمت همگرایی و وحدت سوق می‌دهد./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000