عید سعید غدیرخم
1392/04/12 11:39:05
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نوروزی:

گروه های سیاسی باید برای تحقق برنامه‌های 1404 دست به دست هم دهند

یک نماینده مجلس گفت: امروز در دهه چهارم انقلاب اسلامی ایران جامعه ما به اعتدال و استفاده از تجارب هر دو گروه سیاسی که به امام(ره)، انقلاب و نظام و ولایت فقیه اعتقاد دارند نیاز دارند.
گروه های سیاسی باید برای تحقق برنامه‌های 1404 دست به دست هم دهند یک نماینده مجلس گفت: امروز در دهه چهارم انقلاب اسلامی ایران جامعه ما به اعتدال و استفاده از تجارب هر دو گروه سیاسی که به امام(ره)، انقلاب و نظام و ولایت فقیه اعتقاد دارند نیاز دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/30156.jpg گروه,های,سیاسی,باید,برای,تحقق,برنامه‌های,1404,دست,به,دست,هم,دهند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ رحمت‌الله نوروزی تصریح کرد: از زمانی که رئیس جمهور منتخب معرفی شده، فضای جامعه آرامش خوبی دارد؛ چو ایشان التهاب را از جامعه گرفته و اعلام کرده هیچ دینی به احزاب سیاسی ندارد.

او با ابراز امیدواری از این که روند اعتدال ادامه پیدا کند و اصلاح طلبان و اصول گرایان به وحدت برسند، خاطر نشان کرد: کشور، نیازمند این است که اعتدال داشته باشد. این که با تغییر رئیس جمهور از بالا تا پایین تغییر کند، خسران است. این مساله چه در دوران اصلاحات و چه در یک دولت اصولگرا آسیب است.

نماینده مردم علی آباد گفت: هر دو گروه سیاسی باید بیایند و دست به دست هم دهند تا برنامه‌های 1404 محقق شود چرا که اینها کسانی هستند که دلشان برای نظام و انقلاب می‌سوزد. هر چند کسانی که افراط گر یا تفریط گر هستند باید کنار بروند و سر کار نیایند.

به گزارش ایسنا،نوروزری اضافه کرد:‌ عقلای جریان‌های سیاسی باید روی کار بیایند، کسانی که هدفشان خدمت باشد. در چنین شرایطی در جامعه هم امید ایجاد می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet