خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/12 11:47:45
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بروجردی:

هیچ صحبتی با ولایتی برای حضور در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی نشده است

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی می‌گوید، هیچ صحبتی با علی‌اکبر ولایتی برای حضور در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی نشده است.
هیچ صحبتی با ولایتی برای حضور در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی نشده است رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی می‌گوید، هیچ صحبتی با علی‌اکبر ولایتی برای حضور در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/33349.jpg هیچ,صحبتی,با,ولایتی,برای,حضور,در,دبیرخانه,شورای,عالی,امنیت,ملی,نشده,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در خصوص دیدار اعضای این کمیسیون با رئیس جمهور منتخب، گفت: در جلسه کمیسیون امنیت ملی موضوع دیدار با رئیس جمهور منتخب مطرح شد، اما به‌دلیل تعطیلات دوهفته‌ای مجلس این مسئله پیگیری نشد و قرار است بعد از تعطیلات آن را مجدداً مطرح کنیم تا در مورد آن تصمیم گیری شود.

وی افزود: با توجه به اینکه نمایندگان در حوزه‌های انتخابیه به‌سر می‌برند، بعید به نظر می‌رسد که در هفته آینده دیداری با رئیس جمهور منتخب از سوی نمایندگان انجام شود.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در خصوص حضور‌ علی اکبر‌ ولایتی در‌کابینه دولت یازدهم نیز گفت: همان‌طور‌که دفتر آقای روحانی اعلام‌کرده، این مباحث گمانه‌زنی است و به نظر می‌رسد انتخاب افراد مراحل خاص خود را طی می‌کند و با توجه به اینکه لیست اعضای پیشنهادی کابینه دولت آینده طبق روال همیشگی به محضر مقام معظم رهبری ارائه می‌شود، نباید در مورد معرفی اعضای کابینه تعجیل کرد بلکه باید صبر‌کنیم.

بروجردی خاطرنشان کرد: دولت آینده باید مسئولیت‌های مهم و کلیدی در‌کابینه را با در نظر‌گرفتن اصل شایسته سالاری و تجربه بالا به افراد بسپارد.

به گزارش تسنیم،وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا پست دبیری شورای عالی امنیت ملی به علی اکبر ولایتی پیشنهاد شده یا خیر، تأکید کرد: با وی هیچ صحبتی در این زمینه نشده است./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet