ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/12 12:11:28
سرویس دیگر رسانه‌ها_
صادقی:

اکنون زمان هنرنمایی گروه‌های سیاسی در خدمت به مردم است

عضو هیات رییسه مجلس با ابراز امیدواری از رسیدن گروه‌های سیاسی به فصل مشترک جدیدی گفت: گروه‌های سیاسی باید نسبت به خود و وضعیت سیاسی کشور بازتعریفی داشته باشند. چون مردم نمایش بسیار خوبی از بلوغ سیاسی خود نشان دادند و اکنون زمان هنرنمایی گروه‌های سیاسی در خدمت به مردم است.
اکنون زمان هنرنمایی گروه‌های سیاسی در خدمت به مردم است عضو هیات رییسه مجلس با ابراز امیدواری از رسیدن گروه‌های سیاسی به فصل مشترک جدیدی گفت: گروه‌های سیاسی باید نسبت به خود و وضعیت سیاسی کشور بازتعریفی داشته باشند. چون مردم نمایش بسیار خوبی از بلوغ سیاسی خود نشان دادند و اکنون زمان هنرنمایی گروه‌های سیاسی در خدمت به مردم است. https://cdn.icana.ir/d/019/21116.jpg اکنون,زمان,هنرنمایی,گروه‌های,سیاسی,در,خدمت,به,مردم,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ ضرغام صادقی، اظهار کرد: بعد از خلق حماسه سیاسی مردم در انتخابات ریاست جمهوری اکنون زمانی است که اصلاح‌طلبان و اصولگرایان باید بازنگری در مواضع‌شان داشته باشند. آنها در عین داشتن اختلاف سلیقه باید با سعه صدر بازنگری نسبت به گذشته داشته و در جهت‌گیری‌هایشان تجدیدنظر کنند.

وی با ابراز امیدواری از رسیدن گروه‌های سیاسی به فصل مشترک جدیدی گفت: گروه‌های سیاسی باید نسبت به خود و وضعیت سیاسی کشور بازتعریفی داشته باشند. چون مردم نمایش بسیار خوبی از بلوغ سیاسی خود نشان دادند و اکنون زمان هنرنمایی گروه‌های سیاسی در خدمت به مردم است.

این نماینده اصولگرای مجلس تاکید کرد: اصولگرایان و اصلاح‌طلبان برای تحقق مطالبات مردم باید حواشی را کنار گذاشته و به متن بپردازند. متن همان رسیدن به راه حلی برای رفع مشکلات اقتصادی مردم است.

صادقی همچنین با تاکید بر اینکه وجه مشترک تمامی گروه‌های سیاسی و مسوولان کشور خدمت به نظام و مردم است، گفت: شرایط حساس جمهوری اسلامی در عرصه منطقه و بین‌الملل ایجاب می‌کند که تمام مسوولان برای خدمت به نظام و مردم تلاش ویژه‌ای را انجام دهد.

وی افزود: در شرایطی که جمهوری اسلامی نقش تاثیرگذار در معادلات خارجی دارد، همه گروه‌ها و مسوولان نیز باید تلاش کنند که در داخل کشور به فصل مشترکی برسند تا در سایه این فصل مشترک نقش بی‌بدیل جمهوری اسلامی در دنیا را پررنگ‌تر و اثرگذارتر کنند.

این عضو هیات رییسه مجلس تاکید کرد: مسوولان و گروه‌های سیاسی باید در سایه فصل مشترک خدمت به مردم و ارتقای نظام جمهوری اسلامی از اختلاف سلیقه‌های جزیی دوری کرده و به سمت وحدت حرکت کنند.

صادقی اضافه کرد: طبیعتا این موضوع منوط به تشکیل کابینه‌ای متشکل از افراد متعهد، ‌متخص و کارآمد است که طبیعتا با به حداقل رسیدن اختلافات و افزایش نقاط مشترک می‌توان به تمامی اهداف دست یافت.

وی خاطر نشان کرد: انتظار می رود تمام افراد که سابقه و یا تمایل افراطی‌گری دارند، کمتر در عرصه اجرایی حضور پیدا کنند و فرصت برای خدمت افراد کارآمد، متعهد و متخصص فراهم شود.

به گزارش ایسنا،این نماینده اصولگرای مجلس همچنین تاکید کرد: بعد از آنکه مردم با خلق حماسه سیاسی گوی سبقت را از سیاسیون ربودند، اکنون زمانی است که سیاسیون در خلق حماسه اقتصادی باید از مردم پیشی گیرند تا ضمن حل مشکلات مردم رفاه‌، آرامش و آسایش نسبی را برای آنها فراهم کرد. انتظار ما این است حماسه اقتصادی در سال 92 محقق شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet