ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/12 13:23:53
سرویس اقتصادی
امیری‌کهنوج با تاکید بر برپایی نمایشگاه‌ ضیافت در شهر‌های مختلف کشور مطرح کرد:

نمایشگاه‌ ضیافت مرهمی بر گرانی‌ها

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با مثبت ارزیابی کردن برگزاری نمایشگاه‌ ضیافت برای تأمین مایحتاج اساسی مردم در ماه رمضان، گفت: تفاوت قیمت محصولات ارائه شده در نمایشگاه ها با سایر مراکز عرضه کالاها یکی از مزایای است که مصرف‌کننده را به سمت خرید می‌کشاند.
نمایشگاه‌ ضیافت مرهمی بر گرانی‌ها عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با مثبت ارزیابی کردن برگزاری نمایشگاه‌ ضیافت برای تأمین مایحتاج اساسی مردم در ماه رمضان، گفت: تفاوت قیمت محصولات ارائه شده در نمایشگاه ها با سایر مراکز عرضه کالاها یکی از مزایای است که مصرف‌کننده را به سمت خرید می‌کشاند. https://cdn.icana.ir/d/019/177.jpg نمایشگاه‌,ضیافت,مرهمی,بر,گرانی‌ها Icana

محمد‌رضا امیری‌کهنوج در گفت‌و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه‌های ضیافت می‌تواند برای رفع مایحتاج اساسی مردم در ماه رمضان مؤثر واقع شود، افزود: پایین بودن قیمت‌ کالاها و محصولات عرضه شده در نمایشگا‌ه‌ها در قیاس با بازار موجب افزایش رغبت مردم به خرید از آن ها شده است.

نماینده مردم کهنوج، منوجان، رودبارجنوب، قلعه‌گنج و فاریاب در مجلس شورای اسلامی، با بیان این مطلب که تمدید زمان برپایی نمایشگاه‌ ضیافت برای بهبود شرایط بازار باید صورت بگیرد، تصریح کرد: کوتاه بودن زمان برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی خود عاملی برای تزریق شوک به بازار خواهد بود.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با مثبت ارزیابی کردن برگزاری نمایشگاه‌ ضیافت برای تأمین مایحتاج اساسی مردم در ماه رمضان، گفت: تمدید زمان برپایی چنین نمایشگا‌هایی آرامش نسبی در بازار ایجاد خواهد کرد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با اشاره به اینکه در نمایشگاه های ضیافت تمامی اقلام مورد نیاز افراد توزیع می شود، افزود: نظارت بر کیفیت کالاهای عرضه شده خود موجب استقبال گسترده مردم برای خرید از این نمایشگاه‌ها می شود.

وی ادامه داد: تفاوت قیمت محصولات ارائه شده در نمایشگاه ها با سایر مراکز عرضه کالاها یکی از مزایای است که مصرف‌کننده را به سمت خرید می‌کشاند.

نماینده مردم کهنوج، منوجان، رودبارجنوب، قلعه‌گنج و فاریاب در مجلس، با تأکید بر اینکه دائمی شدن نمایشگاه ضیافت در ایام ماه مبارک رمضان با توجه به افزایش تقاضای مردم در این برهه زمان افزایش قیمت کالاهای اساسی مردم را غیر ممکن می‌کند، عنوان کرد: کیفیت پایین برخی از محصولات ارائه شده در نمایشگاه‌ها از جمله معایبی است که متولیان امر باید در سال جاری مورد توجه قرار داده و برای رفع آن تلاش کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet