عید سعید غدیرخم
1392/04/14 12:18:42
سرویس اقتصادی
اربابی:

اختصاص سبد ویژه رمضان به کارگران گرانی را تا حدودی مهار می‌کند

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان اینکه تخصیص سبد ویژه ماه مبارک رمضان به کارگران می‌تواند راه‌گشای بسیاری از مشکلات آنان باشد، گفت: با توجه به حاکم شدن جو تورم در بازار اختصاص کمک غیر نقدی به کارگران از رکود موجود در اقتصاد را نیز می‌کاهد.
اختصاص سبد ویژه رمضان به کارگران گرانی را تا حدودی مهار می‌کند عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان اینکه تخصیص سبد ویژه ماه مبارک رمضان به کارگران می‌تواند راه‌گشای بسیاری از مشکلات آنان باشد، گفت: با توجه به حاکم شدن جو تورم در بازار اختصاص کمک غیر نقدی به کارگران از رکود موجود در اقتصاد را نیز می‌کاهد. https://cdn.icana.ir/d/019/26553.jpg اختصاص,سبد,ویژه,رمضان,به,کارگران,گرانی,را,تا,حدودی,مهار,می‌کند Icana

محمد‌سعید اربابی در گفت‌و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه بسیاری از کارگران اقشار ضعیف جامعه هستند که از گرانی‌های موجود در بازار رنج می‌برند، افزود: پرداخت کمک نقدی برای تأمین مایحتاج کارگران در ماه مبارک رمضان تورم موجود در جامعه را افزایش می‌دهد از این رو بهترین راه حل برای کاهش مشکلات اقتصادی از یک سو و رفع نیاز‌های اقشار کارگر در جامعه تخصیص سبد کالایی به آنان است.

نماینده مردم ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، لاشار، بنت، و آشار در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری وعده سال گذشته دولت در خصوص تخصیص سبد کالایی ویژ ماه رمضان به کارگران و عدم تحقق آن، تصریح کرد: برای بهبود اوضاع اقتصادی و نیز برداشتن باری از زندگی کارگران دولت و مسئولان در سال جاری باید وعده تخصیص سبد کالایی ویژه ماه رمضان به کارگران را عملی کنند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان اینکه تخصیص سبد ویژه ماه مبارک رمضان به کارگران می‌تواند راه‌گشای بسیاری از مشکلات آنان باشد، گفت: با توجه به حاکم شدن جو تورم در بازار تخصیص کمک غیر نقدی به کارگران از رکود موجود در اقتصاد را نیز می‌کاهد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان این مطلب که با نزدیک شدن به پایان عمر دولت دهم احتمال عملی شدن وعده تخصیص سبد ویژه ماه رمضان به کارگران برای کسب مقبولیت عامه بیشتر است، عنوان کرد: تخصیص این سبد های کالایی می‌تواند افزایش قیمت ناشی از بالا رفتن تقاضا را تا حدی کنترل کند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس، یاداور شد: تخصیص سبد کالایی به تمامی کارگران اقدامی است که می‌تواند عدالت محوری دولت دهم را تا حدودی به نمایش گذاشته و از تبعیض جلوگیری کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet