خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1392/04/12 15:09:32
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوچک‌زاده:

حمله به هواپیمای مسافربری نشان داد آمریکا از خوی جنایتکارانه خود دست برنمی‌دارد

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به حادثه حمله آمریکایی‌ها به هواپیمای مسافربری ایرباس ایران ،گفت: از این جنایت باید درس گرفت که این خوی استکباری به هیچ وجه اهل قانع شدن نیست و از این خوی جنایتکارانه خود دست برنمی‌دارد.
حمله به هواپیمای مسافربری نشان داد آمریکا از خوی جنایتکارانه خود دست برنمی‌دارد نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به حادثه حمله آمریکایی‌ها به هواپیمای مسافربری ایرباس ایران ،گفت: از این جنایت باید درس گرفت که این خوی استکباری به هیچ وجه اهل قانع شدن نیست و از این خوی جنایتکارانه خود دست برنمی‌دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/21797.jpg حمله,به,هواپیمای,مسافربری,نشان,داد,آمریکا,از,خوی,جنایتکارانه,خود,دست,برنمی‌دارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛مهدی کوچک‌زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمله آمریکایی‌ها به هواپیمای مسافربری ایرباس ایران اظهار داشت: این حمله ناو هواپیمابر آمریکا به هواپیمای ایرانی یک اتفاق منحصر بفرد نیست و در طی دهه‌های متوالی گذشته و در اقصی نقاط عالم شاهد بودیم که جنایت‌هایی به منظور ارضای خوی استکباری و ددمنشی آمریکا صورت گرفته است.

وی ادامه داد: مسبب همه آنچه که توسط آدم‌کشان صهیونیست در غزه و لبنان و ... اتفاق افتاده، سردمداران آمریکا هستند و همه ناآرامی‌ها و جنایت‌های امروز دنیا که منجر به خون‌ریزی می‌شود، با هدایت و پشتیبانی آمریکا صورت می‌گیرد. حتی پوتین رئیس جمهور روسیه وقتی با همتای آمریکایی خود دیدار کرد، به صراحت از این اقدامات آمریکا ایراد گرفت.

این نماینده مجلس برهمین اساس تاکید کرد: بنابراین سرنگون کردن هواپیمای مسافربری ایران یک مورد استثنا نیست و همه دنیا بر خوی جنایتکارانه آمریکا اذعان دارند. لذا از این جنایت باید درس گرفت که این خوی استکباری به هیچ وجه اهل قانع شدن و بسنده کردن به حقوق قانونی و پذیرفته شده خود نیست و همه دنیا را در قید بند نوکری خود می‌خواهد.

به گزارش تسنیم،کوچک‌زاده با اشاره به فرمایشات امام خمینی (ره) که فرموده بودند "ما حتی با مبارزه قهرآمیز هم که شده باشد، چنگ و دندان ابرقدرت‌ها مخصوصا آمریکا را در هم خواهیم شکست"، گفت: از این جنایت‌های آمریکا باید درس گرفت و مطمئن شد که آمریکا از این خوی جنایتکارانه خود دست برنمی‌دارد و تنها باید امیدوار بود که با فراگیری موج بیداری بخصوص در آمریکا، توسط خود مردم این کشور سیستم ظالمانه آمریکا بهم ریخته شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet