خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1392/04/14 09:11:00
سرویس اقتصادی
نکو با اشاره به غیر حبابی بودن بازار بورس مطرح کرد:

بازگشت بورس به شرایط آرمانی

عضو هیئت رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس، با اشاره به غیر حبابی بودن رشد شاخص‌های بورس، گفت: رشد شاخص‌های بازار بورس حبابی نبوده، لذا این امر نشان می‌دهد که این بازار به شرایط آرمانی خود بازگشته است.
بازگشت بورس به شرایط آرمانی عضو هیئت رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس، با اشاره به غیر حبابی بودن رشد شاخص‌های بورس، گفت: رشد شاخص‌های بازار بورس حبابی نبوده، لذا این امر نشان می‌دهد که این بازار به شرایط آرمانی خود بازگشته است. https://cdn.icana.ir/d/019/19350.jpg بازگشت,بورس,به,شرایط,آرمانی Icana

ابراهیم نکو در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به رشد شاخص‌های بورس، گفت: رشد شاخص‌های بورس نشان دهنده آن است که این بازار به شرایط آرمانی خود بازگشته است.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی، افزود: مدیریت صحیح در بورس کشور قابل ستایش بوده و به نظر نمی‌‍رسد رشد شاخص‌های تالار شیشه‌ای بورس موقتی و زودگذر باشد.

وی تصریح کرد: رونق بازار بورس نشان دهنده ارتقاء تولیدات داخلی کشور است، لذا رشد شاخص‌های بورس نتیجه سرازیر شدن نقدینگی موجود در جامعه است.

نکو در مورد غیر حبابی بودن بازار بورس اظهار کرد: برخی بازارهای سرمایه‌ای همچون سکه، طلا و ارز در برخی مواقع با قیمت‌های حبابی مواجه می‌شوند در صورتی که نوسانات و یا رشد شاخص‌های بازار بورس را نمی‌توان حبابی و کاذب دانست.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه رشد شاخص‌های بورس تداوم خواهد داشت، عنوان کرد: بازار بورس را در صورتی می‌توان حبابی فرض کرد که در برخی ایام با کاهش شدید و یا برعکس با افزایش چشمگیر شاخص‌ها مواجه شود، در حالی که رشد شاخص‌های بازار بورس به آرامی در حال افزایش است و تا به حال این بازار با سقوط غیر منتظره روبرو نشده، لذا این رشد در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

عضو هیئت رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس، خاطر نشان کرد: تمامی افرادی که در بورس فعالیت می‌کنند توانسته‌اند با شیوه‌های علمی، این بازار را مدیریت کرده و اعتماد صاحبان صنعت و سرمایه را به خود جلب کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet