ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/12 16:46:16
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بشیری:

آموزش و پرورش البرز اعلام کرده اردویی برگزار نشده است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار کرد: حادثه رخ داده برای دانش آموزان در شهرستان نور باید مورد بررسی قرار گرفته و مشخص شود که این اردو از سوی آموزش و پرورش انجام شده است یا خیر.
آموزش و پرورش البرز اعلام کرده اردویی برگزار نشده است عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار کرد: حادثه رخ داده برای دانش آموزان در شهرستان نور باید مورد بررسی قرار گرفته و مشخص شود که این اردو از سوی آموزش و پرورش انجام شده است یا خیر. https://cdn.icana.ir/d/019/24114.jpg آموزش,و,پرورش,البرز,اعلام,کرده,اردویی,برگزار,نشده,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛"فرهادی بشیری"درباره دانش آموزان غرق‌ شده در اردوی دانش‌آموزی گفت: آموزش و پرورش استان البرز تاکنون اعلام کرده که هیچ اردویی برگزار نکرده و اکنون بحث بر سر صحت این خبر است.

وی تصریح کرد: اردو چه از سوی آموزش و پروش انجام شده باشد و یا هر نهاد دیگری باید مسوولان با بررسی جواب، این اتفاق پاسخگو بوده و علت سهل‌انگاری را توضیح دهند.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه حادثه رخ داده برای دانش آموزان قابل بررسی است، گفت: در مورد اتفاقات گذشته نیز وزیر مربوطه به کمیسیون آمده و توضیحاتی را ارایه کرده‌ اما آمارها نشان می‌دهد تلفات افزایش داشته است. بنابراین مسوولان باید تدابیر جدی‌تری درمورد اینگونه اتفاقات داشته باشند.

به گزارش ایسنا،بشیری خاطر نشان کرد: به هر حال چنین اتفاقاتی برای مردم این کشور باید مورد پیگیری قرار گیرد و این خارج از وظیفه نظارتی مجلس نیست./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet