عید سعید غدیرخم
1392/04/13 09:26:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
امیری‌کهنوج با انتقاد از پایین بودن کیفیت نان:

پرداخت یارانه نان تنها قیمت آن را افزایش داد

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با تأکید بر اینکه نظارت مقطعی بر کیفیت پخت نان، نارضایتی مصر‌ف‌کنندگان را رقم‌ زده است، گفت: پرداخت یارانه به نان فقط موجب افزایش قیمت آن شد نه ارتقا کیفیت.
پرداخت یارانه نان تنها قیمت آن را افزایش داد عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با تأکید بر اینکه نظارت مقطعی بر کیفیت پخت نان، نارضایتی مصر‌ف‌کنندگان را رقم‌ زده است، گفت: پرداخت یارانه به نان فقط موجب افزایش قیمت آن شد نه ارتقا کیفیت. https://cdn.icana.ir/d/019/18831.jpg پرداخت,یارانه,نان,تنها,قیمت,آن,را,افزایش,داد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ محمد‌رضا امیری‌کهنوج عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش قیمت نان فشار بر زندگی مردم تحمیل خواهد کرد، افزود: مسئولان باید با نظارت دقیق علاوه بر کنترل قیمت نان کیفیت آن را نیز کنترل کنند.

نماینده مردم کهنوج، منوجان، رودبارجنوب، قلعه‌گنج و فاریاب در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از کیفیت پایین نان در بسیاری از نقاط کشور، تصریح کرد: پرداخت یارانه به تولید نان با هدف ارتقا کیفیت آن بود که برای مدت محدودی این امر عملی شد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با تأکید بر اینکه نظارت مقطعی بر کیفیت پخت نان، نارضایتی مصر‌ف‌کنند‌گان را رقم‌ زده است، گفت: پرداخت یارانه به نان فقط موجب افزایش قیمت آن شد نه ارتقا کیفیت.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان این مطلب که متصدیان امور در خصوص کنترل کیفیت نان مصرفی مردم تاکنون به خوبی به وظایف خود عمل نکرده‌اند، عنوان کرد: متأسفانه کنترل و نظارت مقطعی برای دوره ای خاص کیفیت نان را بهبود داده و دوباره به حالت قبل باز می‌گرداند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، با تأکید بر اینکه نان غذایی اصلی مردم به شمار می‌رود و برای حمایت از اقشار آسیب‌پذیر جامعه باید با هر نوع افزایش قیمتی در این زمینه برخورد شود، تصریح کرد: افزایش قیمت گندم می‌تواند منجر به بالا رفتن نرخ نان شود که باید با پرداخت یارانه این گرانی جبران شود.

به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)،نماینده مردم کهنوج، منوجان، رودبارجنوب، قلعه‌گنج و فاریاب در مجلس شورای با بیان این مطلب که حمایت از تولید‌کننده نباید منجر به نادیده گرفتن مصرف‌کننده شود، گفت: دولت و متولیان امر باید با پرداخت یارانه به تولید نان و کنترل کیفیت آن هم مصرف‌کننده و هم تولید‌کننده را مورد حمایت قرار دهند./

پایان پیام
 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet